אלפי משתתפים במסעות החיזוק של מרן הגר"מ מאזוז שליט"א

עצרות התשובה והסליחות, חוזרת לשטח הספרדי • ראש ישיבת כסא רחמים, הגר"מ מאזוז פתח במסע חיזוק ברחבי הארץ כאשר אלפים נוהרים בערים השונות לשמוע את דבר ה'

עצרות התשובה והסליחות, חוזרת לשטח הספרדי. הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט"א, החל מר"ח אלול בסבב עצרות חיזוק בקהילות הספרדיות ברחבי הארץ, לעורר את העם לתשובה לרגל הימים הנוראים.

לאור מצב בריאותו הרגיש של הרב, הוקם צוות מארגנים שבודק את דרכי הגישה והנגישות למקום, ומלווה את הרב בעצרות ברחבי הארץ. ממידע שנמסר על ידי בית הרב, צפוי הגר"מ מאזוז להגיע בעיקר לערים החילוניות ולאזורים שאינם שומרי תורה ומצוות.

הגר"מ מאזוז שדיבר לאחרונה בשיעורו השבועי, על קדושת ושמירת השבת, ועל החשיבות בהעברת הילדים למוסדות תורניים, מרבה להתייחס בעצרות לנושאים אלו.

כך לדוגמה, בסוף השבוע האחרון, נערכו עצרות סליחות ותשובה בערים בת-ים, וראשון לציון, בהשתתפות מאות מתושבי הערים, בהם ציבור גדול שאינו נמנה על ציבור שהתוה"מ.

במהלך ימי אלול ועשרת ימי תשובה, מתוכננות עצרות בערים נוספות אשדוד, אשקלון, לוד, רמת גן, שדרות, נתיבות, ועוד. שכאמור משא המרכזי של של העצרות יהיה ביקורו ומשאו של הגאון הרב מאיר מאזוז שליט"א.

--IMG_8356 - עותק

--IMG_8363 - עותק

--image - עותק

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן