מוזס בקריית גת: לאשר הרחבת העיר כפתרון למצוקת הדיור החרדית

יו"ר סיעת יהדות התורה, ח"כ מנחם אליעזר מוזס בסיור בעיר קרית גת: יש לאשר את הרחבת קרית גת לכיוון מערב כפתרון מיידי למצוקת הדיור • לדבריו, בקרקע המדוברת פוטנציאל של מעל 10,000 דירות

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ מנחם אליעזר מוזס, ביקר בתחילת השבוע אצל ראש העיר קרית גת, מר אבירם דהרי. הביקור הוא חלק מהפעולות הרבות של מוזס בנסיון למצוא פתרונות למצוקת הדיור הנוראה של הציבור החרדי.

מוזס בחר להגיע לקרית גת בעקבות דיונים על תכנית במערב העיר קריית גת של שטח הנושק לקריה החרדית הקיימת בעיר, ואשר אמור לשמש עתודה נהדרת לבניית אלפי יחידות דיור לציבור החרדי במחיר סביר. לדבריו, המצוקה של הציבור החרדי בנושא הדיור היא מהחמורות ביותר ופתרון כמו זה המוצע בדרום קריית גת, יכול לתת מענה אדיר ולסגור פער משמעותי בחסר הקיים העומד על עשרות אלפי יחידות דיור.

במהלך הביקור סקר ראש העיר בפני ח"כ מוזס את התפתחות קרית גת כאשר רק לאחרונה התווספו כ – 7,500 דירות בשכונת "כרמי גת" ואין שום מניעה מצידו ליישב ציבור חרדי בעירו.

אך לדברי ראש העיר, צריך להניע את הגורמים במשרד האוצר, משרד השיכון, ומשרד הפנים, לשלב ידיים ולהקצות את המשאבים הנכונים הנדרשים לציבור זה, כמו בתי כנסת, גני ילדים, מקוואות וכו', כמו בפרוייקטים עבור הציבור הכללי אשר בהם "צומחים" מוסדות הלימוד והתרבות יחד עם יחידות הדיור, ולא לגרום ל"קראוונים" ופתרונות שאינם הולמים שכונה חדשה.

יצויין, כי ח"כ מוזס מקיים זה תקופה ארוכה, פגישות עם נציגי האוצר, השיכון, וגורמים נוספים, מתוך מטרה אחת ויחידה: למצוא פתרון ולתת מענה לתכנון ובינוי מסיבי של יחידות דיור עבור המגזר החרדי.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell