הגר"מ מאזוז שליט"א: מגיע יישר כוח לח"כ גפני

ראש ישיבת כסא רחמים, שהוביל את המאבק במתווה שהוסכם בממשלה ולפיה יעבירו את השליטה על חלק משריד בית מקדשנו לאנשי התנועה הרפורמית, הודה בפתח השיעור השבועי המשודר במוצ"ש לח"כ גפני שהתבטא בשבוע האחרון כי מתווה הכותל הרפורמי יבוטל

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

בפתח שיעורו השבועי הנמסר במוצאי שבתות, התייחס ראש ישיבת כסא רחמים הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א לדבריו של ח"כ גפני נגד מתווה הכותל הרפורמי ואמר כי מגיע לו על כך "יישר כוח".

כזכור, בשבוע האחרון, אמר יו"ר וועדת הכספים, ח"כ משה גפני בהתייחסות למתווה שאושר בממשלה אודות הכותל המערבי, שכלל הכרה בתנועה הרפורמית כזרם רשמי ביהדות, כי "מתווה הכותל לא יהיה. הוא יבוטל".

"השבוע אמרו שגפני אמר שאין יותר מתווה הכותל של הרפורמים. ועל זה מגיע לו יישר כוח. מי שנלחם בדבר הזה הצליח, אני לא יודע, ביטל לגמרי או שעושים כל מיני בדרכים אחרות. זה התבטל לגמרי", אמר הגר"מ מאזוז שליט"א.

כידוע, מרן ראש הישיבה, יחד עם רבה של ירושלים, מרן הגרש"מ עמאר שליט"א, עמדו בחזית המאבק נגד הפשרה וההכרה בתנועה הרפורמית, על ידי העברת השליטה על חלק משריד בית מקדשנו לשליטת אנשי התנועה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell