האדמו"ר מלעלוב: "לאחר הסתלקות מרן הגראי"ל, יש להרבות בכבוד שמים"

בעת עריכת השלחן הטהור בסעודה שלישית בבית מדרשו שבבית שמש, השמיע כ"ק האדמו"ר מלעלוב דברים חוצבים בדבר החובה שמוטלת על כל אדם מישראל להתחזק בתורה וביראת שמים לאחר הסתלקותו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

במהלך עריכת השלחן הטהור בסעודת שלישית בבית מדרשו שבבית שמש, השמיע כ"ק האדמו"ר מלעלוב את דברות קודשו שעסקו בחובה שמוטלת על כל אדם מישראל להתחזק בתורה וביראת שמים, במיוחד לאחר הסתלקותו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, שבימי חייו פעל להרבות בכבוד שמים.

"'ויחי יעקב בארץ מצרים' (בראשית מ"ז כ"ח) אומר רש"י הקדוש 'למה פרשה זו סתומה לפי שכיון שנפטר יעקב אבינו נסתמו עיניהם ולבם של ישראל', מכאן כאשר צדיק הולך ומסתלק מן העולם, יורד חשכות וסתימת עינים לעולם".

"בעת הזאת", המשיך האדמו"ר, "כאשר אנחנו עדיין נמצאים בתוך ימי השלושים מפטירתו של ‏הרב הצדיק רבינו אהרן לייב שטיינמן זצוק"ל שהיה מגדולי הדור, ומה שעשה בחיים חיותו היה כדי להרבות כבוד שמים, וכל כולו היה למען כלל ישראל, לכן בימים אלו כל אחד ואחד צריך ולהתחזק ולהרבות בכבוד שמים", חתם את דבריו.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell