כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א ובנו הגדול של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א ממונסי שהו השבת לצד מיטת הוריהם המאושפזים בבית החולים הר סיני במנהטן וזקוקים לרחמי שמים. התפילות וסעודות השבת נערכו בצוותא • צפו בתיעוד

כַּבֵּד אֶת אָבִיךָ וְאֶת אִמֶּךָ – ב'הר סיני': כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א, שיצא השבוע לניו יורק על מנת לשהות לצד אימו הרבנית המאושפזת בבית החולים 'הר סיני' במנהטן לאחר שלקתה בדלקת ריאות, שהה בו גם במהלך השבת האחרונה עם מספר ממשמשיו ומקורביו.

התפילות וסעודות השבת ערך האדמו"ר בחדר שפונה על ידי צוות בית החולים, יחד עם הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א, בנו הגדול של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א ממונסי, שמאושפז באותה מחלקה בבית החולים וזקוק לרחמי שמים מרובים.

לאחר תפילות השבת ניגש האדמו"ר מצאנז לחדרו של האדמו"ר הישיש ממונסי ובירכו בברכת 'גוט שבת'. יצויין, כי תפילת שחרית בבוקרו של שבת התאחרה במעט, זאת לאחר שזקן האדמו"רים ביקש מבנו הגדול להאריך בלימודם בצוותא לפני התפילה.

בריכוזי החסידויות ממשיכים להעתיר בתפילה לרפואת כ"ק האדמו"ר רבי מרדכי בן מרגליא, וכן ולרפואתה של הרבנית מרת חיה נחמה בת מרים בתוך שאר חולי ישראל.