אבל כבד בעולם החסידות ובציבור החרדי כולו עם היוודע הבשורה המרה על הסתלקותו לגנזי מרומים של זקן האדמו"רים, כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ זצ"ל ממונסי, לאחר 46 שנים שבהן הנהיג את חצרו לשם ולתפארת • בן 96 היה בהסתלקותו • ההלוויה תתקיים בשעה 12:30 שעון ארצות הברית

אבל כבד ירד על עולם החסידות ועל הציבור החרדי כולו עם הגעת הבשורה המרה מבית החולים בניו יורק על הסתלקותו לגנזי מרומים של זקן האדמו"רים, כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ זצ"ל ממונסי בתום 46 שנים בהן ישב על כס האדמורו"ת.

האדמו"ר זצ"ל, בן ה-96, הובהל לפני ארבעה חודשים לבית החולים 'הר סיני' במנהטן עקב חולשה כללית וירידה בתפקוד וכעבור שבועיים שוחרר לביתו שבמונסי שממנו אף יצא לפאר את מעמד החופה בשמחת נישואי אחד מנכדיו. שבוע לאחר מכן שב האדמו"ר ואושפז בבית החולים, שבו שהה בחודשים האחרונים כשמצבו ידע עליות ומורדות. במשך תקופת אשפוזו שררה דאגה רבה בקרב הציבור החרדי שהעתיר בתפילות לרפואתו. אחייניו, האדמו"רים מויז'ניץ שליט"א, קראו לאלפי חסידיהם לקרוע שערי שמים לרפואתו, אך מן השמים נגזר אחרת.

שלשום (רביעי) חלה הידרדרות במצבו הרפואי של האדמו"ר זצ"ל, ובכל ריכוזי החסידות התכנסו לתפילות ותחנונים לרפואתו. מאז הוסיף מצבו להדררדר עד שהוגדר קריטי ביותר, והיום כאמור השיב האדמו"ר זצ"ל את נשמתו הטהורה והמזוככת ליוצרה.

מסע ההלוויה ייצא היום בשעה 12:30 בצהריים (שעון ארצות הברית) מבית המדרש המרכזי של חסידות ויז'ניץ בעיר מונסי בניו יורק, בדרכו לבית החיים ויז'ניץ בעיר, שם ייטמן.