היכל ישיבת 'בית מתתיהו'. ארכיון. צילום: שוקי לרר

הקורונה ב'בית מתתיהו': כ-200 בחורים חלו בקורונה, עשרות פונו למלונית

דאגה בישיבת 'בית מתתיהו': ימים ספורים לאחר התפרצות נגיף הקורונה בהיכל הישיבה עולה כי עד עתה כמאתיים בחורים חלו בנגיף הקורונה, בשל כך עשרות בחורים פונו למלונית קורונה בכפר תבור. שאר הבחורים החולים שוהים במתחם הישיבה

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

התפרצות הקורונה בישיבת 'בית מתתיהו': ימים ספורים לאחר התפרצות נגיף הקורונה בישיבת 'בית מתתיהו' שבבני ברק ולאחר שעשרות בחורים ערכו בדיקת קורונה עולה כי כמאתיים בחורים תלמידי הישיבה חלו בנגיף הקורונה, בשל כך עשרות בחורים פונו למלונית מיוחדת.

ל'חדשות JDN' נודע כי התפרצות של ממש מתרחשת בימים האחרונים בישיבת 'בית מתתיהו' שבבני ברק, הכל התחיל כאשר לפני כשבוע וחצי מספר בחורים מהישיבה התלוננו על תסמינים שהם חשים, אך בתוך מספר ימים בודדים עוד עשרות בחורים התלוננו על תסמיני קורונה שהם חשים.

בישיבה שררה דאגה גדולה והמוני הבחורים ערכו בדיקות קורונה, כעת ימים ספורים לאחר תחילת ההתפרצות בהיכל הישיבה עולה כי למעלה ממאתיים בחורים תלמידי הישיבה נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה, בכירים בעיריית בני ברק ועסקנים נוספים פעלו כבר בערב שבת האחרונה לפנות עשרות בחורים מתלמידי הישיבה שחלו בקורונה למלונית בכפר תבור.

מלונית כפר תבור
מלונית כפר תבור

מלונית הקורונה בכפר תבור היא מלונית המיועדת רק לבחורי ישיבות, לעת עתה, עשרות בחורים כבר פונו למלונית הקורונה, אך עוד רבים נוספים עדיין שוהים במתחם הישיבה כשהם ממתינים שיבואו לפנותם, יצוין כי כלל הבחורים לא יוצאים ממתחם הישיבה זאת מחשש להדבקה נוספת חלילה.

אחד מבחורי הישיבה אומר בשיחה ל'חדשות JDN' כי "בגלל העלייה הגבוהה בתחלואה בהיכל הישיבה הבחורים מודאגים אבל ברוך השם כולם מרגישים טוב למעט תסמינים קלים שחשים מספר בחורים, כלל הבחורים שפונו למלונית הקורונה מספרים שהמקום מותאם בדיוק לבחורי ישיבה וגם שם הם ממשיכים בסדרי הישיבה בבית המדרש של המלונית". לדבריו הם מקווים שכבר בשעות הקרובות גם שאר בני הישיבה שחלו בנגיף הקורונה יפונו למלונית בכפר תבור.

כזכור, רק ביום חמישי האחרון התגלה כי גם ראש הישיבה הנערץ הגאון רבי ברוך ויסבקר שליט"א חלה אף הוא בנגיף הקורונה, בישיבה שוררת דאגה רבה לשלומו שכן רק בחורף האחרון הוא נלחם במחלה קשה ומתישה, בקרב תלמידיו ומשפחתו מבקשים מהציבור די בכל אתר ואתר להרבות בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה והמהירה של ראש הישיבה הגאון רבי ברוך בן צביה בתוך שאר חולי ישראל.

כ-50 בחורים בישיבת 'בית מתתיהו' חלו בקורונה – העירייה סגרה את הרחוב

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן