צילום: שוקי לרר

לאחר שחלה בקורונה: כ"ק האדמו"ר מפיטסבורג הורדם והונשם – מצבו קשה

דאגה בעולם החסידות: האדמו''ר מפיטסבורג אשר פונה בעיצומה של השבת האחרונה לבית החולים לניאדו לאחר שחלה בקורונה הורדם והונשם בשעות האחרונות בהחלטת רופאיו זאת לאחר החמרה נוספת במצבו, בתוך כך רבני אשדוד יצאו בקריאה לקרוע שערי שמים לרפואתו

דאגה בחצר הקודש פיטסבורג: רופאי כ"ק האדמו"ר מפיטסבורג שליט"א המאושפז בימים אלו בבית החולים 'לניאדו' שבנתניה החליטו לבצע הרדמה ולתת סיוע נשמתי מועילה יותר לכ"ק האדמו"ר שליט"א זאת לאחר החמרה במצבו הבריאותי.

ל'חדשות JDN' נודע כי החמרה מסויימת חלה במצבו של כ"ק האדמו"ר מפיטסבורג שליט"א אשר פונה בעיצומה של השבת האחרונה לבית החולים 'לניאדו' לאחר שחלה בקורונה ולא חש בטוב, בשל ההחמרה במצבו הרפואי וקשיי הנשימה החליטו הרופאים להרדים ולהנשים את האדמו"ר כשהוא במצב קשה.

בשל כך שוררת דאגה רבה בחסידות כולה לשלומו ולרפואתו של כ"ק האדמו"ר מפיטסבורג שליט"א, גם רבני העיר אשדוד וכן חברי בד"צ 'מחזיקי הדת' של חסידות בעלזא הוציאו ביממה האחרונה מכתב הקורא לכלל הציבור לקרוע שערי שמים לרפואתו השלימה.

בתוך כך, הרה"צ רבי משולם אליעזר שליט"א בן כ"ק האדמו"ר מפיטסבורג שליט"א נשא דברים השבוע בקו הפנימי של החסידות ואמר: "עמנו יהודי העסקן היקר רבי בערל רוזנברג, אשר מתוקף תפקידו בבית הרפואה לניאדו, הינו יוצא ונכנס במחלקה, ובמסר חשוב לציבור".

"כאשר סיפר לכ"ק מרן אדמו"ר שליט"א את התפילות והדאגה של כלל הציבור בארץ ובכל העולם עקב מצבו ובכללם כל העסקנים הדואגים להחיש את מיטב הרפואה, ענה לו הרבי שליט"א "יישר כח על הכל ולכולם".

עוד אמר הבן כי אביו הרבי ציין ש"בעת הזו הוא מבקש מכל מי שבידו להרבות בתפילה ובקבלות טובות, אנשים נשים וטף, כאשר רק זה בלבד מסייע לזכויות מעל דרך הטבע ויחיש הרפואה בקרוב ממש".

בחסידות מבקשים מהציבור די בכל אתר ואתר להרבות בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה והמהירה של כ"ק האדמו"ר רבי מרדכי מאטיל ישכר בער בן רחל בתוך שאר חולי ישראל

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן