צילום: Aharon Krohn/Flash90

רעייתו של הגרב"מ אזרחי חלתה בקורונה – רה"י נכנס לבידוד

רעייתו הרבנית שתחי' של מרן ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א לא חשה בטוב בימים האחרונים, בשל כך היא ערכה בדיקת קורונה, כשתשובת הבדיקה הגיע הבוקר, לפיה, היא חיובית לנגיף הקורונה. בשל כך, רה"י ייאלץ להיכנס לבידוד של שבועיים במעונו שבירושלים שם הוא שוהה בימים אלו
 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

רעייתו של ראש הישיבה וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א נמצאה הבוקר (רביעי) כחיובית לנגיף הקורונה מה שגרם לכך שגם ראש הישיבה ייאלץ להיכנס לבידוד של שבועיים ימים.

ל'חדשות JDN' נודע כי רעייתו הרבנית שתחי' של מרן ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א לא חשה בטוב בימים האחרונים, בשל כך היא ערכה בדיקת קורונה, כשתשובת הבדיקה הגיע הבוקר, לפיה, היא חיובית לנגיף הקורונה.

בשל תוצאות הבדיקה גם בעלה ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי שליט"א ייאלץ להיכנס לבידוד של ארבעה עשר יום במעונו שבשכונת בית וגן בירושלים שם הוא שוהה בימים אלו.

יצוין כי כבר בתחילת השבוע ראש הישיבה הוצרך להיכנס לבידוד לאחר שאחד ממקורביו נמצא חיובי לנגיף הקורונה, כעת, עם היוודע תוצאות הבדיקה של רעייתו הוא ייאלץ לשהות בבידוד עוד שבועיים ימים.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן