הרבי מויז'ניץ בציון החת''ס הערב. צילום: יהושע פרוכטר

ויהי לפלא: האדמו"ר התפלל שלוש שעות בציון החת"ס והנגיד הצליח במשפט המורכב

כ''ק האדמו''ר מויז'ניץ השוהה בימים אלו בווינה הגיע הערב לציון ה'חתם סופר' זיע''א לקרוע שערי שמים להצלחת משפטו של הנגיד ר' חיים שטרן. לאחר שלוש שעות תפילה הודיעו לרבי כי הנגיד הצליח במשפט המורכב ובמקום עשרים שנות מאסר השופט גזר את דינו בשנתיים בלבד

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

לאחר תקופה ארוכה של דיונים התקיים הערב (שלישי) משפטו של הנגיד לבית ויז'ניץ ר' חיים שטרן לאחר שתבעו אותו על עבירות צווארון לבן. מדובר במשפט מורכב וסבוך ובחסידות ויז'ניץ קיימו זה תקופה ארוכה תפילות להצלחתו של הנגיד.

ל'חדשות JDN' נודע כי כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א שהמריא בתחילת השבוע לווינה שבאוסטריה לטובת מוסדות החסידות ביקש להגיע בזמן משפטו של הנגיד לציון בעל ה'חתם סופר' זיע"א.

כ"ק האדמו"ר שליט"א שפך ליבו כמים במקום למעלה משלוש שעות כשהוא מתבטא למקורביו כי הוא פעל ישועות למען הנגיד, וכלשונו: "מהאט גפויעלט גרויסע ישועות".

לקראת סיום התפילה הודיעו נרגשות לרבי כי בית המשפט האמריקאי גזר את דינו של הנגיד לשנתיים מאסר בלבד וזאת לאחר שהתובע דרש מעל עשרים שנות מאסר בפועל.

עורכי דינו של הנגיד מקווים לקצר את השנתיים הללו בגין התנהגות טובה. כך או כך מדובר בישועה מעל דרך הטבע כאשר הנגיד יצא יחסית זכאי ולא יצטרך להינמק בין כותלי הכלא האמריקאי לעשרים שנה.

2 תגובות

היה מתפלל על המשיח 3 שעות

והיה מגיע כבר

הוא בעצמו יהיה מלך המשיח בקרוב יתגלה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן