שעות קודם 'מעמד ההדלקה' של האדמו"ר ממיאלען שליט"א בבית המדרש של אביו כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף קרית גת שליט"א הודיעו בחסידות כי ההדלקה בוטלה. ל'חדשות JDN' נודע כי הרבי ביטל ההדלקה בכדי לכבד את אחיו • הסיפור המלא

כ"ק האדמו"ר ממיאלען שליט"א בנו וממשיך דרכו של כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף קרית גת זצוק"ל היה אמור לקיים הערב (שלישי) 'טיש' בבית המדרש החסידות בעיר קרית גת, אלא, ששעות קודם מעמד הדלקת נרות החנוכה המרכזית, הודיעו בחסידות כי 'הטיש' המרכזי בוטל, ובמקום זאת ידליק הרבי בביתו הפרטי עם קהל חסידיו.

ל'חדשות JDN' נודע כי ביטול מעמד הדלקת נרות החנוכה בוטל ברגע האחרון בשל רצונו של האדמו"ר ממיאלען שליט"א לכבד את אחיו הגדול האדמו"ר מקרעטשניף קרית גת שליט"א בכדי שהוא יערוך את מעמד ההדלקה המרכזית בבית המדרש של אביו היות והוא בנו בכורו של הרבי זיע"א, בשל כך ביטל הרבי את ה'טיש' ברגע האחרון והעביר את המיקום לביתו בכדי שאחיו הגדול יוכל לערוך את המעמד המרכזי בהשתתפות חסידיו בבית המדרש של אביהם הרבי זצ"ל.

בעקבות כך, פרסמו בחסידות כי ההדלקה של הרבי ממיאלען תתקיים בביתו שבקרית גת בשעה 19:30 כשלאחר ההדלקה יערוך הרבי את שולחנו בביתו ויחלק 'מעות חנוכה' כסגולה לשמירה והצלחה. לאחר שיסיים הרבי את מעמד הדלקת הנרות בביתו יגיע אף להשתתף ב'טיש' שיערוך אחיו הגדול האדמו"ר מקרעטשניף קרית גת שליט"א בבית המדרש בקרית גת.

בתוך כך, מעמד ההדלקה ביום 'זאת חנוכה' של האדמו"ר ממיאלען שליט"א יתקיים בבית המדרש הגדול בקרית גת בשעה 20:00 בערב לאחמ"כ יערוך הרבי את שולחנו הטהור ויחלק מעות חנוכה כסגולה לשמירה והצלחה.