האדמו"ר מביאלא בהגעתו היום למעלה עמוס

לאחר כשנה שלא שהה במקום: האדמו"ר מביאלא הגיע לדירתו ב'מעלה עמוס'

התרגשות של ממש שוררת בקרב חסידי ביאלא לאחר שכ''ק האדמו''ר שליט''א הגיע בשעה האחרונה ליישוב מעלה עמוס שם ישהה בדירתו הפרטית לתקופה קצרה, על פי התכנית האדמו"ר ישהה שם עשרה ימים שבהם יערוך את התפילות בבית הכנסת של החסידות ביישוב

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • "הבית בבני ברק" משפחת הערליך בימים יפים יותר

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

זקן האדמורי"ם במועצת גדולי התורה של אגודת ישראל כ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א הגיע בשעה האחרונה ליישוב מעלה עמוס שם ישהה בדירתו מספר ימים זאת לאחר כשנה שלא שהה במקום.

ל'חדשות JDN' נודע כי התרגשות של ממש שוררת בקרב חסידי ביאלא לאחר שכ"ק האדמו"ר שליט"א הגיע בשעה האחרונה ליישוב מעלה עמוס שם ישהה בדירתו הפרטית לתקופה קצרה.

האדמו"ר מביאלא שליט"א ישהה במקום כעשרה ימים שבהם יערוך את כלל התפילות בבית הכנסת של החסידות במקום.

על פי התכנית המקורית, כ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א היה צפוןי להגיע לדירתו שבמעלה עמוס עוד ביום שישי האחרון אלא שברגע האחרון הביקור עוכב והוא כאמור הגיע בשעה האחרונה למקום יחד עם מספר מקורביו.

יצוין כי לכ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א יש דירה במקום, אך בחודשים האחרונים הוא שהה בדירתו שבצפת, כעת עם הגעתו למקום התרגשות רבתית שוררת בקרב החסידים המתגוררים ביישוב.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell