צילום: הערשל רובינשטיין

ברוך דיין האמת: זקן חסידי בעלזא הרה"ח ר' אברהם רינגל ז"ל

בגיל 100: זקן חסידי בעלזא הרב החסיד רבי אברהם רינגל ז"ל הלך לעולמו לאחר שלקה בליבו, היה מקושר בלב ונפש לאדמור"י בית בעלזא והיה זקן החסידים. מכריו מספרים על אדם שהיה כל כולו יראת שמים ועסק התורה. הרבה להסתופף בצילו של האדמו"ר שליט"א

ברוך דיין האמת: מארצות הברית מגיעה הידיעה המעציבה על פטירתו של הרב החסיד רבי אברהם רינגל ז"ל אשר היה זקן חסידי בעלזא זאת לאחר שלקה TNA בליבו והוא בשנת המאה לחייו.

המנוח הרב החסיד רבי אברהם רינגל ז"ל היה זקן חסידי בעלזא, הוא נולד לאביו הרה"ח רבי ניסן רינגל ז"ל אשר זכה להסתופף רבות אצל כ"ק האדמו"ר המהרי"ד מבעלזא זיע"א.

המנוח הרה"ח רבי אברהם רינגל ז"ל זכה להסתופף אצל אדמור"י בית בעלזא ואף באופן תדיר הוא היה מעלה זיכרונות קודש ומעשיות מופלאות מימים עברו, מכריו מספרים על אדם שכל כולו היה יראת שמים ועסק התורה, תמיד היה שקוע בתורה או במעשי חסד.

קשר עז היה למנוח עם כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א אשר מאז עלותו על כס ההנהגה היה רבי אברהם מרבה להסתופף בצילו, האדמו"ר חיבבו והעריצו עד מאוד ואף היה מכבדו בצורה יוצאת מן הכלל.

בתקופה האחרונה בשל גילו המופלג נחלש רבי אברהם ז"ל עד שאמש (רביעי) לקה הוא בליבו באופן פתאומי והשיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרו לדאבון ליבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן