צילום: באדיבות המשפחה

ברוך דיין האמת: איש החסד מנתיבות – הרב מקס אמר ז"ל נפטר מנגיף הקורונה

המנוח הרב מקס חיים אמר ז"ל היה אי של חסד במלוא מובן המילה, במשך שנים הוא שימש כמתנדב בארגון צד"א - הצלה דרום וזכה להציל רבים. את עבודתו הוא עשה במסירות רבה למען כל אותם אלה שהיו זקוקים לטיפול. לפני מספר שבועות נדבק בנגיף הקורונה ומאז מצבו הידרדר

ברוך דיין האמת: בשעה האחרונה מגיעה הידיעה המעציבה על פטירתו של איש החסד הרב מקס חיים אמר ז"ל מתושבי העיר נתיבות זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה והוא בשנת החמישים לחייו.

המנוח הרב מקס חיים אמר ז"ל היה אי של חסד במלוא מובן המילה, במשך שנים הוא שימש כמתנדב בארגון צד"א – הצלה דרום וזכה להציל רבים. את עבודתו הוא עשה במסירות רבה למען כל אותם אלה שהיו זקוקים לטיפול.

מכריו מספרים כי תמיד הוא דאג לכל אחד ואחד הן במובן הגשמי והן במובן הרוחני, "כל אחד שביקש ממנו עזרה תמיד נענה בחיוב ובשמחה, הוא הוזיל מכיסו כספים רבים למשפחות נזקקות" – מספרים חבריו.

בד בבד היה המנוח איש חינוך בעיר ואף שימש כמלמד לילדים, הוא זכה להחדיר בהם יראת שמים ואהבת התורה בצורה מופלאה ויוצאת דופן.

לפני מספר שבועות נדבק הרב מקס חיים אמר ז"ל בנגיף הקורונה ומאז מצבו הידרדר עד שהבוקר השיב הוא את נשמתו ליוצרה. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

2 תגובות

אבא רחום ואוהב
תאמר דיייייייייייי
לצרותינו

הרב מקס אהוב הילדים בת"ת אוהל משה שיעורים מחכימים ברמה גבוהה עים מסר שלא ישכח והכי חשוב באהבה, הילדים פשוט אהבו אותו, וכל שיעור שמסר היה אח"כ נושא לדיון בבית,
ת.נ.צ.ב.ה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן