באדיבות המשפחה

סוף עצוב: הנער שנלחם בגבורה במחלה הארורה במשך עשר שנים – נפטר

הנער יוסף מרדכי קדוש ז"ל, בן ה-13 שהתמודד עם מחלת הסרטן מאז גיל 3 וניצח שלוש פעמים, חלה בפעם הרביעית - ונפטר • "התבקשנו ממלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא להשיב לו את הפיקדון שנתן לנו לפני כ-14 שנים והבאנו לו אותו עם דמעות של אמונה", הודיעו הוריו

 • "בשעה שמתו מוטל לפניו" נותנים צדקה בעת ההלוויות

  תוכן מקודם

 • הזדמנות להצלחה: הכנס שיהפוך את העמותה שלך לסיפור הצלחה

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

בבית החולים ‘שערי צדק’ בירושלים נפטר היום (רביעי), בגיל 13, הנער יוסף מרדכי קדוש ז”ל, תושב ביתר עילית, לאחר שהתמודד במשך עשור עם המחלה הקשה.

במהלך שנות חייו הקצרות, הספיק הנער הגיבור, עבורו התפללו רבים, לנצח 3 פעמים את המחלה אך לאחרונה חלה שוב במחלה בפעם הרביעית בחייו ואף נהיה משותק רגליים, בימים האחרונים חלה החמרה והיום כאמור הוא השיב את נשמתו ליוצרה.

בהודעה על פטירתו כתב האב באמונה, ובעצב: "אוי לי שאני מבשר לכם, אוי לי שאני מצער אתכם, אך גזירה היא מלפניו ואין לנו רשות להרהר אחריה, נסתרות הן דרכי ה', אל אמונה ואין עוול צדיק וישר הוא".

"לפני שעה קלה, אשתי ואני התבקשנו ממלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא להשיב לו את הפיקדון שנתן לנו לפני כ-14 שנים והבאנו לו אותו עם דמעות של אמונה במחלקת ילדים 'שערי צדק'".

"אוי לי להגיד את מה שלא רציתם להבין, הנער הצדיק קודש קודשים שכולנו נלחמנו עליו עשר וחצי שנים בתפילה, יוסף מרדכי בן תהילה שמחה כבר איננו – כי לקח אותו האלוקים".

האב הספיד ונפרד במילים קצרות: "יוסף מרדכי קדוש שסבל כל ימי חייו יסורים קשים מרים ונדירים כבר לא סובל יותר בעולם הזה כי נפרד מאיתנו למקום שיחידים זוכים בו בגן עדן העליון, הילד הזה היה שייך לבורא עולם ואנו רק זכינו להיות השליחים שלו לשמור עליו עד שיבקש אותו חזרה".

לפני שנתיים, ריגש הילד יוסף מרדכי בהודעה שפרסם לצד תמונתו רוכן על מכונת סי.טי: "בורא עולם, בעוד כמה רגעים יכניסו אותי למכונה הזאת, לבדיקה גורלית בחיי, רציתי לבקש ממך משהו".

"שלוש פעמים, המכונה הזאת הודיעה לי שאני ילד חולה סרטן. בבקשה, שהיא לא תודיע לי את זה בפעם הרביעית… שלוש פעמים, שמעת אותי זועק, די! די! די! בבקשה, אל תיתן לי לזעוק בפעם הרביעית… שלוש פעמים, לקחת מראשי את כל השערות, תודה לך, שבשבועות האחרונים החזרת לי אותם. בבקשה, אל תיקח לי אותם בפעם הרביעית…".

"מאות שקיות כימותרפיה, ספוגים בדם שלי, דקירות מחטים וניתוחים, פזורים בגופי, עור הבשר שלי, שרוף וחרוך מההקרנות, בבקשה, שאני לא ירגיש את כל זה בפעם הרביעית… שמונה שנים אומרים לי שאני ‘ילד גיבור’, אבל לך אני יגיד את האמת, אין לי יותר כח, לפעם רביעית".

3 תגובות

כמה עצוב, רבונו של עולם, אמור נא די לצרותינו!

ברוך דיין האמת!

אמא'לה אני עם דמעות בעיניך שה' ישמור ויאמר די לצרותינו

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן