"הקפיד על השיעור הקבוע": איתמר הילמן נהרג בתאונה הקטלנית בירושלים

תאונת האופנוע בירושלים: המנוח, איתמר הילמן ז''ל היה איש של חסד במלוא מובן המילה. מכריו מספרים ל'חדשות JDN' כי הוא עזר לאנשים רבים בסתר ובאין רואים, "ליבו היה פתוח כאולם לכל מכריו וידידיו" • בפעילות מפקד זק''א ירושלים בנצי אוירינג שחררו את הגופה לקבורה ללא נתיחה

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

טרגדיה נוראית: ההרוג בתאונת הדרכים ברחוב יפו בירושלים הוא איתמר הילמן ז"ל תושב העיר פתח תקווה ובנו של מתנדב זק"א הרב שלמה הילמן שיחי' לאוי"ט והוא בשנת העשרים ואחת לחייו.

תאונה קטלנית בירושלים: רוכב אופנוע נהרג; הולך רגל נפצע בינוני

המנוח ז"ל נסע על גבי אופנוע ברחוב יפו בירושלים ולפתע הוא פגע בהולך רגל, כתוצאה מכך נפגע קשות המנוח, כוחות ההצלה שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות אך לבסוף נאלצו לקבוע את פטירתו למגינת לב.

המנוח איתמר הילמן ז"ל היה איש של חסד במלוא מובן המילה. מכריו מספרים ל'חדשות JDN' כי הוא עזר לאנשים רבים בסתר ובאין רואים, ליבו היה פתוח כאולם לכל מכריו וידידיו שראו בו אוזן קשבת ומאור פנים בכל עת וזמן.

הוא גדל בעיר פתח תקווה ואף למד במספר ישיבות. הוא קבע עיתים לתורה כאשר בכל יום הוא השתתף בשיעור קבוע והקפיד על כך חוק בל יעבור. "פטירתו מותירה חלל וכאב עצום, לא יאומן שאיתמר כבר לא איתנו", אומרים חבריו.

בפעילות מפקד זק"א י-ם בנצי אוירינג וסגנו הושג שיחרור לגופה ומסע ההלווייה תתקיים מחר יום רביעי בשעה 13:00 בצהרים בבית העלמין ירקון שער פ"ת. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן