להציל את המשפחה מנפילה נוספת: הבקשה האישית של הגר"מ בידרמן

בעיצומו של מעבר דירה נפל משה רוזנפלד, המוציא לאור של החוברות הפופולאריות "באר הפרשה" ומתלמידיו הקרובים של ר"מ בידרמן שליט"א, מגובה של ארבע קומות. צפו במורו ורבו יוצא בקריאה נרגשת לסייע בשיקום ולהציל את המשפחה מנפילה נוספת

המקרה המזעזע של נפילת אברך באשדוד מקומה רביעית בעת מעבר דירה, הצליח לזעזע גם את מי שלא מכיר באופן אישי את משה רוזנפלד, איש עשייה וחסד צעיר ונמרץ, מתלמידיו הקרובים של הגה"צ ר' אלימלך בידרמן שליט"א, האיש שאחראי לסדרת הספרים והחוברות המוכרת "באר הפרשה" שלא ניתן למצוא היום יהודי מכל קהילה או מגזר שלא מכיר ונהנה מהם.

לחצו כאן לתרומה >>>

הנפילה המחרידה מהקומה הרביעית שרק בנס גדול הוא נותר אחריה בחיים, גבתה מחיר כבד של פציעה קשה וכואבת שלא הותירה כמעט אבר שלם בגופו. חייהם של האשה הצעירה והילדים הקטנים שכבר ציפו ביחד למעבר לדירה החדשה התהפכו לחלוטין והם סובבים כיום באופן מוחלט סביב מיטתו של הפצוע.

השיקום הארוך והיקר והתקופה שצפויה לגבות מחירים יקרים מהמשפחה בכל המובנים, הביאו את רבו ומורו הרה"צ ר' אלימלך בידרמן שליט"א לצאת בקריאה חריגה ודחופה, בבקשה ובתחינה לכל מי שלב יהודי פועם בו, להתאמץ בכל דרך בכדי לסייע ולתמוך במשפחה שלא תיפול חלילה ותתרסק.

לצורך כך הוקמה על ידו קרן מיוחדת "נפשי בשאלתי" במטרה לגייס סכום כסף שיוכל לענות לצרכי השיקום הדחופים ולקיום המשפחה בצורה אנושית.

מדובר בצורך דחוף ומיידי כשלדברי הרופאים צפויה תקופת שיקום ארוכה ומייגעת, שהעלויות שלה מסתכמות ב500.000 ש"ח לפחות!

לחצו כאן לתרומה >>>

כמו כן בקריאתו מוסיף ומבקש הרה"צ ר' אלימלך בידרמן להרבות בזכויות ובתפילה להחלמתו המהירה של משה בן פרומט רבקה לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל.

כתבות קשורות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *