רבקה ויהושוע חסכו 8,350 ₪ בשנה רק בזכות בדיקת התיק הביטוחי שלהם, בנוסף הם גילו כיסויים קריטיים שהיו חסרים להם. רבים נוספים שעשו סדר בביטוחים בתהליך קצר, פשוט ואובייקטיבי כיצד עושים את זה, ולמה זה כל כך חשוב?


ביטוח זו מילה מפחידה נקודה. זה מזכיר לנו בירוקרטיה, טפסים, מסלולים והמתנה ממושכת על קו הטלפון. ישראלים רבים חוששים מהתעסקות עם חברות הביטוח הן בשל האותיות הקטנות והן בשל העומס היומיומי הו בם מצויים אז מה הפתרון? לשלם לשבת בצד ולחכות לטוב? ממש לא! מהיום בדיקה קצרה וממצה תבדוק עבורכם את החיסכון הרב שניתן להפיק מבדיקת תיק הביטוחים האישי שלכם.

אתם שומעים המון סיפורים מקוממים על אנשים ששילמו דמי ביטוח במשך שנים, ודווקא בעת הקשה בה כ"כ היו זקוקים לחברת הביטוח היא הפנתה להם עורף וסירבה לפצות אותם. זה קורה לחולים במחלות קשות. באירועים של שריפות או פריצות. וכן בתאונות דרכים, פציעות או אפילו מוות חס וחלילה. ברגע האמת לאחר ששילמתם במשך שנים על אין סוף כיסויים אפשריים, המקרה שלכם בהחרגה . ולכו תיאבקו עם חברת הביטוח ברגעים הכי קשים שלכם. הנזק שלכם עלול להיגרר לסדרי גודל של מאות אלפי שקלים ולפעמים מיליונים.

מגוון הביטוחים הרחב כולל ביטוחי חיים, בריאות, סיעוד, תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, רכוש, משכנתא ועוד. כל ביטוח מורכב מסעיפים ומתת סעיפים, תנאים מדויקים והחרגות שונות. הצרכים הביטוחים שלנו משתנים במהלך השנים בהתאם לגיל, למצב המשפחתי, הבריאותי והכלכלי ולשינויים במשק (כמו סל התרופות או חוקים שמתעדכנים). מגוון הביטוחים הגדול מחייב הכנת תמהיל ביטוח מסודר ומותאם אישית. לכן נדרשת בדיקה מקיפה של התיק הביטוחי כדי לעדכן את הביטוחים לצרכים המדויקים שלנו, כדי שבעת הצורך הביטוח יעמוד לצידנו.

לחצו כאן כעת לבדיקה מהירה>>>>>>

דמעות בעיניים

זה בדיוק מה שקרה לרבקה ויהושע ממודיעין עילית, הורים לשבעה ילדים. כשהם שמעו על היקף התופעה של כפל ביטוחים וביטוחים מיותרים, הם פנו לאיש מקצוע שבדק את הסטטוס הביטוחי המשפחתי שלהם. לתדהמתם, התגלו מספר ליקויים חמורים:

1-בחירה שגויה של אחד ממסלולי הביטוח גרמה לתשלום גבוה ב-30% ממה שהיו אמורים לשלם בהתאם לצרכים שלהם.
2-אחד מהביטוחים היה כפול. התברר שהם בוטחו בשתי חברות ביטוח עבור אותם כיסויים. הסכום שהם זרקו על הכפל הזה הסתכם ב-385 שקלים מידי חודש (!!!)
3-הליקוי הכי חשוב והקשה ביותר: בביטוח הבריאות היו חסרים כמה מרכיבים חיוניים מאוד, כך שהם לא היו מכוסים ברמה המינימלית.

"היינו עסוקים כמו כל שאר עם ישראל ולא התפנינו לבדוק" מספר יהושוע." ברגע שערכתי את הבדיקה פשוט נדהמתי….זרקנו לפח מעל 8,000 ₪ מידי שנה על ביטוחים כפולים ומיותרים. אני רק מנסה לדמיין מה הייתי יכול לקנות לילדיי בסכום הזה וכמה זה היה מונע ממני להצטמצם כלכלית מיד חודש ודמעות מציפות אותי"

כיצד בודקים?
חלק מהקושי שמנע מישראלים רבים לשפר ולדייק את התיק הביטוחי שלהם הוא ההתמודדות מול גופים בירוקרטיים אינסופיים. כיום, בזכות הטכנולוגיה שהתפתחה, שירות חדשני, מהיר ופשוט אשר מאפשר בדיקה מקיפה ויסודית של התיק הביטוחי המשפחתי בקליק. אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את תמונת המצב האמיתית שתכלול את ההמלצות שמותאמות אישית בדיוק לכם. אם תתחילו לברר סביבכם, בטח תגלו עוד ועוד אנשים שכבר עברו בדיקה כזאת וישנים בשקט בלילה. כיום גם אתם יכולים לעשות סדר בביטוחים שלכם, ולהתאים אותם למידות המדויקות שלכם.

לחצו כאן כעת לבדיקה מהירה>>>>>>