צילום: דוברות ארגון הצלה

אסונות בבני ברק: אצבע של פעוטה נקטעה; רוכב קורקינט החליק

שעה אחת בעיר התורה והחסידות: פעוטה כבת שנה וחצי עם קטיעה באצבע, פונתה במצב בינוני לבית החולים שיבא בתל השומר • צעיר בן 20 החליק מקורקינט ופונה במצב בינוני לבית החולים בלינסון בפתח תקווה, עם חבלת ראש

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

כונני ארגון הצלה הוזעקו הצהריים (ראשון) לרחוב יצחק שדה בבני ברק בעקבות דיווח על פעוטה שנפגעה. יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לפעוטה כבת שנה וחצי עם קטיעה באצבע, והיא פונתה במצב בינוני לבית החולים שיבא בתל השומר.

חובשי הצלה יהודה לונדנר ויוסי אליוביץ סיפרו: "כשהגענו למקום הכווינו אותנו לפעוטה כבת שנה וחצי הסובלת מקטיעה באצבע שנגרמה מחלון שנסגר על ידה. יחד עם פראמדיקים של מד"א, הענקנו לה טיפול רפואי הכולל חבישות ועצירת דימום והיא פונתה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר".

שעה קלה לאחר מכן הוזעקו כונני ארגון הצלה לרחוב רבי עקיבא פינת ירמיהו בבני ברק בעקבות דיווח על רוכב קורקינט שהחליק. יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לגבר כבן 20 עם חבלת ראש, והוא פונה במצב בינוני לבית החולים בלינסון בפתח תקווה.

רופא הצלה ד"ר יהודה סבינר וחובש הצלה ישראל כהן שהגיעו ראשונים סיפרו: "כשהגענו למקום מצאנו רוכב קורקינט, גבר כבן 20 , ששוכב ברחוב וסובל מחבלת ראש שנגרמה לאחר שהחליק עם הקורקינט. יחד עם פראמדיקים של מד"א, הענקנו לו טיפול רפואי הכולל חבישות ועצירת דימום והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים בלינסון בפתח תקווה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן