שוטרים בבני ברק, אילוסטרציה • צילום: Tomer Neuberg/Flash90

בני ברק: התחזה לעובד העירייה, פרץ לרכבים – ונתפס על חם

התחזה לעובד העירייה, פרץ לרכבים במשך תקופה, גנב ציוד כלי עבודה ונתפס על חם ע"י מתנדבי ארגון השומרים, שם קוראים לציבור לעדכן אותם אם גנבו מהם חפצים מהרכב • החשוד, כבן 50, נלקח לתחנת המשטרה, שם הודה בביצוע מספר רב של פריצות לרכבים, וגניבת כלי עבודה יקרי ערך

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

ביום חמישי האחרון התקבל דיווח במוקד ארגון 'השומרים' מתושב, אודות חשוד שמסתובב בין בניינים בעיר ובודק את תכולתם של רכבים החונים שם.

מתנדבי הארגון שהוזעקו למקום יחד עם צוות סיור של חברת 'עצמון אבטחה' – זיהו את החשוד כשהוא מנסה להימלט באמצעות מונית, ולאחר זמן קצר הצליחו להשתלט עליו ולעכבו עד להגעת שוטרי סיור של משטרת מרחב דן.

במהלך העיכוב, הבחינו המתנדבים ברכב חשוד שנמצא בקרבת מקום, ולאחר זמן קצר התברר כי הרכב שייך לחשוד ואיתו ביצע את מרבית הגניבות. בבדיקה, נמצאו ברכב עשרות כלי עבודה בשווי של אלפי שקלים שנגנבו זמן קצר קודם לכן על ידי החשוד שנתפס.

החשוד, כבן 50, נלקח לתחנת המשטרה, שם הודה בביצוע מספר רב של פריצות לרכבים, וגניבת כלי עבודה יקרי ערך בתקופה האחרונה. בארגון השומרים מבקשים מכל מי שרכבו נפרץ, ונגנבו ממנו כלי עבודה יקרי ערך, שיפנה בהקדם למוקד הארגון.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן