גפני: "משבר אמון עם ר"ע בית שמש בלוך, נשקול את צעדינו"

סיעת 'דגל התורה' בבית שמש נועדה עם יו"ר דגה"ת ח"כ הרב משה גפני בעקבות משבר האמון עם רה"ע עליזה בלוך. יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני: "משבר האמון גורם לנו לשקול את צעדינו, הנציגים ייכנסו להתייעצות אצל מרנן ורבנן גדו"י שליט"א"

בישיבה הערב השתתפו הרב מנחם שפירא מנהל המח' המוניציפאלית וסגרה"ע ב"ב, נציגי דגל התורה, הרב שמואל גרינברג משנה לראש העיר ויו"ר דגה"ת בבית שמש, הרב ישראל סילברסטין חבר מועצת העיר, הרב שלמה ברילנט חבר מועצת העיר הרב חיים זמורה חבר מועצת העיר והרב יוסי גולדהירש נציג דגה"ת למועצה הדתית.

ח"כ הרב גפני ביקש לשמוע את חברי סיעת דגל התורה בבית שמש אודות שיתוף הפעולה בשנה האחרונה עם ראש העיר. הנציגים טענו על קשיים בהתנהלות במהלך כל השנה האחרונה, דברים שהובטחו לדגל התורה בחלקם לא מומשו, הקצאות ביה"כ ושאר צרכי דגל התורה כמעט ולא זכו למענה בשנה האחרונה.

בקהילות העיר הותיקה מצוקת מוסדות החינוך זועקת לשמים ובשנה האחרונה המצוקה החריפה עקב הגידול המשמעותי בשכונות ולמרות הבטחת ראש העיר לפתרון הדבר לא בא לידי ביטוי, הנציגים העלו שורת טענות רבות שהיוצא מהם הוא חוסר אימון מוחלט בראש העיר ופעם אחר פעם הבטחותיה אינם עומדים במבחן המציאות.

10 תגובות

למה הם נזכרו רק כשגרינברג הפסיד תפקיד לשס?

אין מה לעשות היו כל מיני אנשים מבית שמש שכבוד שמים היה חשוב להם פחות מאינטרסים אישיים ולכן עליזה בלוך נהיית ראש העיר

אכן כן זה ממש זוועה שאין בית כנסת וגני ילדים למאתיים!! משפחות בעיר הותיקה

נו באמת, זה לא אבוטבול שאפשר לסחוט אותו, גם לצד השני מגיע, לספרדים האהובים, שהאשכנזים "אוהבים" לדרוך עליהם. נגמרו החגיגות מעשיו כל ההקצאות לספרדים. תודה עליזה היקרה

עליזה בלוך הבטיחה הרבה דברים בתקופה של הבחירות ולא קיימה שמינית מכל מה שהבטיחה היא גם נראת מאד טובה ונעימה כשמדברים איתה(מנסיון)אבל תכלס לא מקיימת כלום(גם מנסיון)לי אישית היא הבטיחה משהו וכבר שנה עברה מאז והיא עדין לא קיימה
בקיצור קל להבטיח קשה לקיים

מה בעיה,, יש להם שטחים בשפע רב בחיפה ובצפת

היחיד שיודע מה קורה זה גולדברג

עליזה הבטיחה ולא התחילה התחילה לקיים כלום רק ליכלכה על אבוטבול המלך רואים שמיזה שלא שומעים בקול גדוילי ישראל לא מרוחים כלום!!!! עכשיו כועסים עליה גם החרדים וגם חילונים ראש עיר היא לא יודעת ליהות

תושבי בית שמש האשכנזים היקרים.
דרכתם על הספרדים יותר מידי.קיבלתם מהבוטבול מה שאנשי שס היו צריכים לקבל קיבלו האשכנזים כמו בדיוק בפתח תקוה השכנזים קיבלו ולקחו הכל ולא נתנו כלום לספרדים ולא רק זה אלא גם דרכו עליהים איפוא שהיה אפשרי.
אז זהו זה נגמר עכשיו הספרדים הצביעו לבלוך ופתח תקוה לגרינבג שעכשיו נותנים ה-כ-ל לספרדים וכלום כלום וכלום לאשכנזים.
תילמדו הספרדים כבר הפסיקו לתת שירמסו אותם בעיריות.עכשיו אתם בוכים ??

גפני בבחירות הבאות תביא את עינת קאליש לב"ש

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *