אילוסטרציה. צילום: נתי שוחט, פלאש 90

בסבסוד העירייה: קייטנות חנוכה בגני הילדים בבני ברק

בשורה להורי ילדי הגנים העירוניים. קייטנות חנוכה בגני הילדים יפעלו בימי החנוכה הבעל"ט בסבסוד עיריית בני ברק:

בשורה של ממש לילדי הגנים העירוניים והוריהם: ביוזמת ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין יפעלו בימי החנוכה הבעל"ט קייטנות לילדי העיר הלומדים בגני הילדים העירוניים, שם ייהנו הילדים מתכנים חינוכיים, פעילויות יצירה, חוויה והעשרה. הקיטנה תפעל בימים שלישי, רביעי, חמישי בין התאריכים כ"ו-כ"ח כסלו (24-26.12.19) בין השעות 8.30-13.30. בעלות סמלית של 50₪ בלבד.

בשורת הפעלת הקיטנות בימי החנוכה למענם של ילדי העיר ולרווחת הוריהם, באה על רקע החלטת משרד החינוך כי לא יתקצב בשנה זו את הקיטנות בגנים. למרות ההחלטה הבעייתית של משרד החינוך, ראש העיר הרב רובינשטיין החליט כי ילדי הגנים העירוניים וכן גני החינוך המיוחד, לא צריכים לסבול עקב החלטה זו ובישר לתושבים כי העירייה תפעיל מכיסה את הפרויקט הנ"ל, כשעל ההורים נותר לשלם מחיר מוזל של 50 שקלים בלבד לכל ימי החנוכה. במסגרת הבשורה החשובה, הודיע רה"ע כי העירייה תממן גם את כל מערך הפעלת ההסעות לגני החינוך המיוחד בימי החנוכה.

במחלקת גני הילדים בעיריית בני ברק מבהירים כי פתיחת הקייטנות מותנית במספר הנרשמים, ולכן במידת הצורך, יעשו צירופי גנים בסמיכות מקום. הרישום הותנה בתשלום מראש ובקבלת מספר אישור לאחר הרישום. לא מתאפשר רישום לאחר סיום מועד הרישום. כמו כן יודגש כי אין אפשרות לבטל השתתפות ולקבל החזר כספי לאחר הרישום, וכי יש לצייד את הילדים בארוחת בוקר בימי הקייטנה.

ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין מגיב בסיפוק על הבשורה לילדי העיר ואומר כי "בעיריית בני ברק ובמחלקת גני הילדים שבאגף החינוך, ממשיכים ביתר שאת במטרה לשפר ולייעל את מערכת החינוך הטובה ביותר, ולהיטיב עם ההורים וילדיהם, ולספק מענה חינוכי עשיר ומגוון גם בימי החנוכה הבעל"ט. לא התחשבנו בחסמים שנוצרו עקב היעדר תקציבים כאלו ואחרים ויצאנו בבשורת הקיטנות לילדי הגנים העירוניים. נמשיך לעשות הכל למען עתיד החינוך בעיר התורה".

מנהל מחלקת גני ילדים הרב יוסף סטל אומר כי "כל המאמץ הכרוך בהפעלת הקיטנות באופן עצמוני ללא תמיכה של משרד החינוך, שווה בשביל לתת שירות אמיתי לתושבים ולהורי הילדים היקרים שיוכלו להמשיך בשגרה גם בימי החנוכה, ושאברכי הכוללים יוכלו להמשיך וללמוד ללא הפרעה ע"י צורך מיותר בשהייה לצד הילדים בכל ימי החנוכה בבית. אנו תקווה כי הילדים יפיקו מהקיטנה את המירב, בצורה מושלמת כיאה למערכת החינוך בבני ברק".

3 תגובות

יפה מאוד העיקר ראשי ערים אחרים יפזרו כסף על אוטובוסים חינם בשבת

נכון כול הכבוד לעיריה

מאוד יפה . אבל גם מאוד יקר בשביל 3 ימים. 5 שעות. וללא אוכל.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו