לוד: ראש העיר עצר את קמפיין נתניהו כדי להעניק מלגות לאברכי העיר

כ-500 איש השתתפו באירוע המרכזי של חג חנוכה בעיר לוד, עבור לומדי התורה שלומדים "יורה יורה" ובני משפחותיהם, שהתקיים באולמי 'לאפייט' במרכז העיר. ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו בירך את המשתתפים והלומדים: "כך אני מייקר את לומדי התורה"

כ-500 אנשים, נשים וטף השתתפו באירוע המרכזי של חג חנוכה בעיר לוד, עבור לומדי התורה שלומדים "יורה יורה" ובני משפחותיהם, שהתקיים באולמי 'לאפייט' במרכז העיר.

האירוע המפואר נערך ע"י המחלקה לתרבות חרדית, בניהולו של בני סיתאלכיל בשיתוף עם המועצה הדתית, בראשות ר' עמרם איבגי, אשר מעניקה ונותנת את התרבות האיכותית לציבור החרדי בעיר לוד.

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו בירך את המשתתפים והלומדים, וציין בדבריו – שלמרות שנבחר לפני כשבועיים על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו, לנהל את הקמפיין שלו לראשות הליכוד, הוא סירב לוותר על טקס הענקת מלגות לאברכים לומדי התורה שחשובים וקרובים לליבו "כך אני מייקר את לומדי התורה" אמר רביבו.

לאחר שראש העיר חילק את המלגות של עיריית לוד לאברכים לומדי התורה, בסך 1,800 ₪ לכל אחד, הודה סיתאלכיל ליו"ר ש"ס הרב אריה דרעי ומשרד הפריפריה, על השתתפות במימון הערב המיוחד.

את המעמד כיבדו בנוכחותם: ראש העיר – עו"ד יאיר רביבו. חבר המועצה ומחזיק תיק חרדים ורווחה – עו"ד מאיר אסולין. רב קהילת גני אביב – הרב משה בובי. ראש כולל 'אהבת חינם' – הרב מאיר אסייג. ראש כולל 'יביע אומר' – הרב יאיר כהן. ראש כולל 'חזון עובדיה' – הרב שי בן ברוך. רב שכונות רמט-שרת, הרב יצחק מוזגורשוילי ועוד.

4 תגובות

ראש העיר רוצה להשלים את כל מה שנתניהו קיצץ בקצבאות הילדים

אחלה ראש עיר

אחלה ראש עיר באמת מייקר תורה

ממנו יראו וכן יעשו.
הלוואי יקבלו קצת שכל

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *