סיומי מסכתות מהמרפסות: 'משאית השמחה' של עיריית ירושלים מגיעה לרמות א'

התרגשות רבה בקרב תושבי שכונת רמות א' שבירושלים לקראת הרגעים הגדולים שיתקיימו מחר (שלישי) בשעות הצהריים כאשר 'משאית השמחה' של עיריית ירושלים תופיע בשכונה ותשמח את התושבים הספונים בבתיהם. במקום ייערכו אף עשרה סיומי מסכתות ממרפסות הבתים


תכונה והתרגשות גדולה בקרב תושבי שכונת רמות א' שבירושלים לקראת הרגעים הגדולים שיתקיימו היום (שלישי) בשעות הצהריים כאשר 'משאית השמחה' של ראש עריית ירושלים משה ליאון תגיע לשכונה ותשמח את מאות התושבים הספונים בבתיהם בעקבות ההנחיות המחמירות של משרד הבריאות עם התפשטותה המחרידה של נגיף הקורונה.

ל'חדשות JDN' נודע כי 'משאית השמחה' תגיע לשכונת רמות א' שבירושלים בשעות הצהריים ותשמח את אלפי התושבים. על משאית השמחה יופיע אחד מענקי הזמר החסידי שישמח את האלפים בשירה וזמרה, כאשר על פי הצפי יתקיימו במקום כעשרה סיומי מסכתות של אנשים שיסיימו את המסכתות ממרפסות בתיהם, כאשר התזמורת תנגן לכבודה של תורה ולומדיה.

השדרן הבכיר מנחם טוקר ממארגני משאית השמחה אומר בשיחה ל'חדשות JDN' כי "משאית השמחה של עיריית ירושלים ביוזמתו של ראש העיר משה ליאון עברה במהלך השבועיים האחרונים בכל רחבי השכונות החרדיות והדתיות שבעיר ירושלים, כל יום עם זמר אחר שהופיע עליה ושימח את המשפחות ואת הילדים שעמדו וצפו מהמרפסות של הבתים, כאשר האירוע הזה הוסיף להם המון שמחה ושירה בימים קשים וטרופים אלו".

כאמור, היום (שלישי) בין השעות 16:00-19:00 בערב תגיע 'משאית השמחה' באופן מיוחד לשכונת רמות א' שבירושלים, ושם היא תעבור בין הבתים ותשמח את התושבים. ייחודיות האירוע תהיה שעה שיתקיימו במקום עשרה סיומי מסכתות שייערכו במרפסות הבתים, כאשר מיד לאחר מכן 'משאית השמחה' תשורר לכבודה של תורה ולומדיה.

4 תגובות

רעיון מעולה!!!

אולי רעיון טוב יותר שיזמרו תוך כדי נסיעה, יותר אנשים יהנו ופחות ילדים ירדו מהבתים.

איה יופי!

נהדר

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן