צילומים: דוברות המשטרה

לקראת יום כיפור: מ"מ המפכ"ל הגיע לסיור במשל"ט הקורונה בבני ברק • צפו

ראש העיר בני ברק שיבח את המשטרה על שיתוף פעולה עם העירייה "מה שהפך סמל ודוגמא לשאר המקומות". מ"מ מפכ"ל המשטרה אמר: "גם ביום הכיפורים נהיה פה ביחד לשמור על הביטחון של כולנו"

מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן נפגש הבוקר, ערב יום הכיפורים, יחד עם מפקד מחוז ת"א ניצב דוד ביתן, עם ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין (באמצעות "זום") ועם אריק אדלר שמונה לפרויקטור הקורונה לעיריית בני ברק. במהלך הפגישה הוצגו האתגרים הרבים העומדים בפני קברניטי העיר ותושביה בכל הנוגע להתמודדות במניעת התפשטות נגיף הקורונה בעיר. ראש העיר בני ברק שיבח את המשטרה על שיתוף פעולה עם העירייה "מה שהפך סמל ודוגמא לשאר המקומות".

מ"מ מפכ"ל המשטרה אמר: "משטרת ישראל פועלת במאמץ רב לשמור על בטחון הציבור. תכלית הפעילות המשטרתית המאומצת במבצע "אחריות מנצחת", היא למנוע את התפשטות המגפה בכלל המגזרים". ערב יום הכיפורים אמר ניצב כהן: "מצוות בין אדם לחברו קודמת לבין אדם למקום. זו ההזדמנות לקיים מצוות בין אדם לחברו ונשמרתם לנפשותיכם. הזדמנות שכל אחד ואחת מכם בערב יום הכיפורים הזה יכול לעשות עבור בריאותנו. שמירה על ההנחיות, הבנה והקשבה להנחיות השוטרים חשובה בעת הזו למען שמירה על בטחונכם ובריאותכם.
גם ביום הכיפורים נהיה פה ביחד לשמור על הביטחון של כולנו".

לאחר מכן הגיע כהן לסיור הבוקר ביחד עם מפקד מחוז ת"א ניצב דוד ביתן, בגזרת מחוז ת״א ופגש בשוטרים הנמצאים כעת בחזית העשייה באכיפת הסגר וברך אותם על פועלם בימים אלו. מפקד מחוז ת"א ברך את השוטרים ואמר: "המאמץ בתקופה זו הוא גדול ומיוחד. העשייה שלכם משמעותית והתוצאה מורגשת. המשימה של כולנו בבלימת התפשטות נגיף הקורונה , ביחד עם הציבור , לא קלה וארוכה. לפנינו ימים לא מבוטלים ואנו נדרשים לכוח ומאמץ . זו ההזדמנות להודות לכם על המאמץ שאתם עושים ולברך אתכם בגמר חתימה טובה".

מ"מ המפכ"ל אמר לשוטרים: "אנו נמצאים בתקופה קשה ומאתגרת למ"י. לאור המצב, התחזקות הנגיף ומצב התחלואה שונה סדר היום הארגוני והטיפול במניעת התפשטות הנגיף עלה לראש סדר העדיפות. זה תפקידנו כמשטרה לאומית ומשימתנו העיקרית כעת. המשטרה נמצאת בחזית העשייה. תפקידנו הצלת חיים למען בריאותו של האזרח. בימים אלו חשוב לשמור על ערבות הדדית בין אדם לאדם למען צמצום התחלואה. אני מביע הערכה על העשייה לשוטרים. אנחנו השוטרים פועלים עבור הקהילה ועבור האזרח גם לנוכח השעות הקשות.
אני גאה בעשייה שלכם, אתם פועלים בשליחות אדירה. משטרת ישראל תעמוד בכל משימה על הצד הטוב ביותר. יש לנו שוטרים נפלאים.
גמר חתימה טובה. סומך ומאמין בכם".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן