צילום: Yaakov Lederman/FLASH90

בשורה לקהילת עולי צרפת: שגרירות צרפת בישראל תיתן שירות בבית שמש

בפגישת עבודה שנערכה בעיריית בית שמש סוכם כי צוות שגרירות צרפת בישראל יגיע לעיר אחת למספר שבועות ויעניק לעולים המתגוררים בעיר בית שמש את כלל השירותים הקונסולריים כגון הנפקת דרכונים, הצהרת חיים, הגשת מסמכים ועוד

סגן קונסול צרפת בישראל מר פביאן קופ הגיע היום (שלישי) לביקור בעיריית בית שמש ביוזמת חבר מועצת העיר הרב שלמה ברילנט ונפגש גם עם הצוות המקצועי ועם ראש העיר ד"ר עליזה בלוך.

בפגישת עבודה שנערכה בעיריית בית שמש סוכם כי צוות שגרירות צרפת בישראל יגיע לעיר אחת למספר שבועות ויעניק לעולים המתגוררים בעיר בית שמש את כלל השירותים הקונסולריים כגון הנפקת דרכונים, הצהרת חיים, הגשת מסמכים ועוד.

חבר מועצת העיר הרב שלמה ברילנט אמר בפגישה: "אני מודה לצוות הקונסוליה על הבשורה החשובה שהבאנו לקהילת עולי צרפת המתגוררים בעיר. בשבועות הקרובים נצא בהודעה מסודרת לתושבים ואני שמח שהיה לי הזכות להוביל את המהלך".

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך סיכמה: "אנחנו עושים מאמצים רבים כדי להביא קהלים חדשים לבית שמש ואני רואה חשיבות רבה בחיזוק קהילות העולים בעיר. כבר יש לנו מחלקת קליטה שעושה עבודה מצוינת ואני שמחה על החיזוק החשוב בשרות שאנחנו נותנים לתושבים. אני מודה לסגן הקונסול מר פביאן קופ על הביקור ועל העשייה המשמעותית לטובת תושבי העיר".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו