שבועיים אחרי ההצתה בסורוצקין: הסתיימה חקירת המשטרה – יוגש כתב אישום

חוקרי המשטרה בסיוע חוקרי כבאות והצלה השלימו בימים אלו את מלאכת חקירתו של תושב ירושלים שנעצר בחשד למעורבותו בהצתות מבני מגורים בשכונה. היום הוגשה הצהרת תובע ומעצרו של החשוד הוארך עד יום א' הקרוב אז צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום

 • הריני ממנה לשליח את מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א להעביר עבורי את המתנות לאביונים

  תוכן מקודם

 • 13 שנה חכינו! מעמד תפילה היסטורי ביום הפורים עצמו בערב שבת אחר חצות, למסירת שמות >>

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

המשטרה הודיעה היום (רביעי) כי היא סיימה את חקירת אירועי ההצתות שאירעו לפני כשבועיים בשכונת רוממה שבירושלים במהלכן הוצת מתחם בנייני מגורים ברחוב סורוצקין וכתוצאה מכך ניזוקו כ-80 בתי מגורים, מחסנים וכלי רכב. היום הוגשה הצהרת תובע בבית המשפט ומעצרו של החשוד (20) הוארך עד יום א' הקרוב אז צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

"חוקרי המשטרה בסיוע חוקרי כבאות והצלה לישראל מחוז ירושלים השלימו בימים אלו את מלאכת חקירתו של תושב ירושלים שנעצר בשלהי חודש נובמבר בחשד למעורבותו בהצתות מבני מגורים", מסרו במשטרה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והיום כאמור הוגשה הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום על ידי פרקליטות ומעצרו הוארך היום עד ליום ראשון.

תחילת הפרשיה לפני כשבועיים אז התקבל במשטרה דיווח אודות אירוע חשד להצתה במתחם בנייני מגורים שכתוצאה מכך ניזוקו כ-80 בתי מגורים, כ-20 מחסנים וכ-12 כלי רכב אשר כובו עלידי לוחמי האש של כב"ה. כוחות משטרה רבים חשו למקום וסייעו בפעולות וביחד עם חוקרי כב"ה החלה חקירת המקרה.

כעבור שלושה ימים התקבל דיווח נוסף באותה שכונה על הצתות בעקבותיהן נשרף אוטובוס והוצתה אש בשלושה בנייני מגורים. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו באדם שעורר חשדם וביקשו לברר עמו לפשר מעשיו ואילו הוא בתגובה החל להשתולל ואף ניסה לתקוף את מי מהשוטרים. החשוד נעצר והועבר לחקירה במהלכה מסר גרסתו ובסיומה נכלא. בחקירתו עלה כי הוא הפר את תנאי צו הפיקוח העומד נגדו וכי על פי החשד שרה בגילופין בניגוד לתנאים.

מעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט תוך שנמשכו פעולות החקירה העיקשת ובימים אלו אל הסתיימו וחומר החקירה הוגש לידי פרקליטות ירושלים שכאמור הגישה היום הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום לבית המשפט המחוזי ומעצרו הוארך עד יום א' הקרוב.


צילום: כבאות והצלה לישראל מחוז ירושלים

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

צילום: כבאות והצלה לישראל מחוז ירושלים

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture