אחרי הטרגדיה בעיר: בבית שמש פועלים לתיקון ליקויי הבטיחות

תושבי רמה ד' דיווחו לעירייה על התהום הפעורה תחת תחנת האוטובוס בכניסה לשכונה, בעקבות פניית 'נציגות הרוכשים' של השכונה לעירייה, העירייה לקחה לתשומת ליבה את ההערה על הסכנה בתחנת האוטובוס, וגידרה את המקום בצורה בטיחותית ומקיפה

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

לאחר הטרגדיה שהתרחשה בבית שמש לפני כשלושה שבועות בה קיפח את חייו הנער דניאל מדמון ז"ל בן ה-13 שנהרג מנפילת גדר שעליה נשען בעת ששיחק עם חבריו, בשכונת חפציבה בעיר. בעיריית בית שמש פועלים לתקן ליקויי בטיחות נוספים בעיר כדי למנוע אסון נוסף ח"ו.

כך, תושבי רמה ד' דיווחו לעירייה על התהום הפעורה תחת תחנת האוטובוס בכניסה לשכונה, בעקבות פניית 'נציגות הרוכשים' של השכונה לעירייה, בימים האחרונים שמחו התושבים לראות כי העירייה אכן לקחה לתשומת ליבה את ההערה על הסכנה בתחנת האוטובוס, וגידרה את המקום בצורה בטיחותית ומקיפה.

התאום נמצאת בסמוך תחנה הראשונה אחרי מסוף רמת אבי עזרי, בצד השני של הכביש בכניסה לרמה ד'. התהום פעורה בעומק של 2-3 קומות, ולמרות שעברה תקופה עדיין לא גידרו את המקום.

יצויין, כי תחנה זו הינה התחנה העיקרית המשמשת את מאות תושבי רמה ד' המתגוררים כבר במקום, אשר בשלב זה נאלצים לשרך רגליהם כ-8 דקות עד לתחנת האוטובוס מידי יום, ביניהם גם ילדים קטנים הנוסעים מידי יום למוסדות החינוך, ומפגע בטיחותי זה היווה מטרד של ממש עבור ההורים, אשר נאלצו לשמור על ילדיהם מפני המפגע. כאמור, לאחר פניית נציגות הרוכשים בשכונה, המפגע תוקן, ומעתה ניתן להמתין לאוטובוס בלב רגוע וללא חשש.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן