"נשיב את הסדר לרחובות": רובינשטיין נפגש עם מפקד המחוז במשטרה

בפגישה אף סוכם כי רבני העיר יחתמו בשעות הקרובות על מכתב שבו הם קוראים לאזרחים להימנע מכל עימות עם שוטרי משטרת ישראל, גם ביחס לאכיפת תקנות הקורונה. ניצב דוד ביתן: "אנחנו מברכים על הפגישה שתכליתה העיקרית להבטיח את החזרת החיים והסדר לעיר עוד היום"

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • צפו: תיעוד מרגש מהתפילה בקבר מרדכי ואסתר באיראן

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

בתום פגישה שנערכה היום (שני) בלשכת ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין עם סמפכ"ל המשטרה ומפקד מחוז ת"א, ניצב דוד ביתן, סיכמו על תוכנית משותפת להשבת השקט והסדר לעיר.

הפגישה התקיימה בהמשך לפניית ראש העיר למפכ"ל, הגיעו היום בכירי המשטרה לפגישת תיאום בלשכת ראש העיר שבה הוסכם כי יש למנוע אנרכיה בעיר אבל גם להשיב את השקט בפעולות מתונות.

בפגישה אף סוכם כי גדולי הרבנים יחתמו בשעות הקרובות על מכתב שבו הם קוראים לאזרחים להימנע מכל עימות עם שוטרי משטרת ישראל, גם ביחס לאכיפת תקנות הקורונה.

מפקדי המשטרה, בהם מפקד המרחב, נצ"מ יחיאל בוהדנה ומפקד משטרת בני ברק סנ"צ יאיר וייצנברג יצאו מהמפגש ביחד עם ראש העיר לשיח עם מנהיגי הקהילות וסוכם על המשך ההידברות.

רבנים הבהירו בשיחה עם ניצב (בדימוס) אריק יקואל ומפקדי המשטרה כי לא יקבלו כל הפרעה לשוטר במילוי תפקידו. במסגרת התוכנית המשותפת, הוצבו מצלמות ברחבי העיר אשר יאפשרו לאתר במדוייק כל ניסיון להפרת הסדר ולטפל בו נקודתית.

ראש העיר, אברהם רובינשטיין: "לא נרשה בשום אופן לגורמי שוליים להכתים את העיר ולפגוע במרקם החיים שלנו. בתיאום עם המשטרה, בנחישות אך ברגישות, נמנע אלימות באשר היא ונשיב את הסדר לרחובות העיר".

סמפכ"ל המשטרה, ניצב דוד ביתן בירך על ההידברות והבטיח כי המשטרה תנהג מצידה באיפוק במטרה להחזיר את החיים בעיר לשגרה בהקדם האפשרי. ניצב ביתן: "אנחנו מברכים על הפגישה שתכליתה העיקרית להבטיח את החזרת החיים והסדר לעיר עוד היום".

2 תגובות

רובינשטיין המשטרה התנצלה כבר על הוונדליזם ???? למה אתה מתחנפים ומלקקים אותם

כל הכבוד. המשטרה צריכה לטפל בנוער שוליים , שאולי זה חילוניים, ולא להכפיש את כלל ציבור לומדי התורה , שהוא אהוב למעלה ונחמד למטה, אין כדוגמת לומדי התורה , שופרא דשופרא דכל העולם

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture