נלחמים בפייק ניוז: עובדי המועצה ברכסים מסירים מודעות נגד החיסונים

העובדים הסירו שורה של פרסומים מטעם גורמים המבקשים להניע את האוכלוסייה ברכסים מלהתחסן באמצעות פרסום של מודעות כזב המייחסות שקרים לחיסונים. במקום המודעות שהוסרו, תלו העובדים מודעות ובהם קריאת גדולי ישראל בעד החיסונים והחשיבות של החיסונים בהצלת חיים

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

המאבק ב'פייק ניוז' נגד החיסונים, עולה מדרגה. ביישוב החרדי רכסים, קיבלה המועצה החלטה, כי במסגרת המאבק, עובדי התברואה ביישוב, יסיירו מידי יום סביב לוחות המודעות ביישוב, במטרה לאתר פרסומים נגד החיסונים ולהסיר אותם.

בימים האחרונים הסירו העובדים שורה של פרסומים מטעם גורמים שונים, המבקשים להניע את האוכלוסייה ברכסים מלהתחסן, באמצעות פרסום של מודעות כזב המייחסות שקרים לחיסונים. במקום המודעות שהוסרו, תלו העובדים מודעות ובהם קריאת גדולי ישראל בעד החיסונים והחשיבות של החיסונים בהצלת חיים. 

המאבק נגד ה'פייק ניוז' סביב החיסונים ברכסים, הוא חלק ממהלך כולל שמובילה המועצה בתמיכה וגיבוי של רבני היישוב, לעידוד ההתחסנות של האוכלוסייה ביישוב. על פי נתוני משרד הבריאות, היישוב רכסים מוביל בשיעורי ההתחסנות ביישובים במגזר החרדי.  

המועצה משקיעה מאמץ רב בהסברה ובהנגשה של החיסונים לכלל האוכלוסייה בישוב בדגש על אוכלוסיות הסיכון בגיל המבוגר. מאמצי ההסברה כוללים קריאה לציבור להישמע להוראות גדולי ישראל שליט"א, שקראו לציבור לבוא ולהתחסן ופרסום של חומרים מטעם משרד הבריאות ומומחי בריאות, המסבירים על יעילות החיסון והפגת החששות מפני תופעות לוואי של החיסון. 

המהלכים לעידוד החיסון נעשים בתיאום מלא עם רבני היישוב, משרד הבריאות וקופות החולים על מנת להביא לתוצאה המיוחלת שבה כלל התושבים ביישוב יהיו מחוסנים מפני הנגיף, מה שיאפשר פתיחה נרחבת של כלל הפעילות ביישוב, בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובכפוף למגבלות הקורונה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell