"מחללים שם שמיים" גינוי מקיר לקיר בעקבות מקרי האלימות בבר-אילן מצד גורמי שוליים

תושבי האזור מביעים את סלידתם מהמשך הוונדליזם וההפרעות לתנועה הגורמים לפקקים נרחבים במרכז העיר ירושלים בשבוע האחרון הפורעים המשיכו בהפרעה לעבודות, ועוררו זעם רב בקרב תושבי הכונות

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

גינוי מקיר לקיר: בימים האחרונים שוב אינשי דלא מעלי, פורעים המחללים שם שמים ועוברים על דבריהם של גדולי ישראל מנסים לפגוע בעבודות לשיפור התשתיות על ציר בר אילן, וגורמים לנזק חמור לתושבי האזור.

בימים האחרונים מקרי האלימות וחילול שם שמיים בפרהסיה התגברו משמעותית, ופועלים במקום זוכים מידי יום להתקפות וגידופים תוך שהפורעים גורמים לנזקים חמורים לרכוש ומסכנים חיי אדם רח"ל.

ההתקהלויות בצידי הכבישים והפרות הסדר גורמים לפקקי תנועה חמורים לאורך כל הציר, שמשבשים בתגובת שרשרת את התנועה במרכז העיר כולו. האזור שגם כך סובל משיבושי תנועה בעקבות העבודות לאורך הציר, סובל גם משיבושי תנועה נוספים שנגרמים מאותם מפגינים חסרי אחריות.

כלל הרבנים ואישי החינוך באזור התבטאו באופן תקיף נגד אותם מחללי שם שמיים, והביעו את הסתייגותם התקיפה של מי שגורמים נזק חמור לציבור, אנשי מדון ומרמה הנושאים את שם השם לשווא, ופועלים בניגוד מוחלט להוראתם המפורשת והחתומה של מרנן ורבנן שליט"א שהתבטאו באופן חריג נגד ההפגנות חסרות הפשר וחסרות האחריות הללו.

כזכור בחודשים האחרונים פורסם גינוי נרחב מקיר לקיר לפלגים הקיצוניים שבאצטלא דקדושא זורעים הרס וחורבן וממיטים אסון על בני היהדות החרדית, חוטאים בחילול ה', וגורמים נזק חינוכי בל יתואר לבני הישיבות ותשב"ר. במכתב שפרסמו מרנן ורבנן שליט"א ובראשם מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי ומרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין הם קראו לציבור היראים להימנע מכל קירבה להפגנות ח"ו, המחללות שם שמיים בפרהסיה.

מרן הגר"ש כהן שליט"א נשיא מועצת חכמי התורה התבטא באופן חריף נגד המפגינים ואמר כי "איסור חמור להימצא בסביבת הפגנות ועימותים המנוגדים בתכלית לדרך התורה, וכל המפר את דברנו ונמצא שם – הרי הוא שותף לחילול ה' וגדול עוונו מנשוא". גם בדברים שפרסם גם הגאון האדיר הגר"ד לנדאו שליט"א הם כונו "הפראים המתפרעים, הם רשעים, רודפים ומחללי השם".

כזכור בשבועות האחרונים מנהלי מוסדות חינוך ומחנכים ביקשו לחדד את הקריאה לתלמידים ולבני הישיבות להימנע מהתקרבות לכל אזורי ההפגנות האלימות שבמרכזי הערים. בהוראת מרנן ורבנן שליט"א מנהלי הת"ת והישיבות כינסו את בני הישיבות וחידדו בפניהם את האיסור החמור שבהתקרבות להפגנות שבהן אינשי דלא מעלי פורעים פרעות ומחללים שם שמיים בפרהסיא רח"ל.

 

4 תגובות

תכתבו ברור שהכתבה ממומנת על ידי עיריית ירושלים

גם על מרדכי היה טענות

זה פרסום שקרית של עירית ירושלים, אין שום הפגנה. רק הפקחים שלהם עומדים כמו בול עץ ולא עושים כלום לשחרר הפקק.
הסבל הוא בלתי נסבל, רעש, ניתוק חשמלי ועוד
כולם לרחובות נגד עיריית ירושלים

כל הרבנים חתמו נגד המזימה של רכבת בתוך שכונה חרדית ואמרו שכל אחד חייב לעשות כל מה שביכולתו כדי לעצור את המזימה והיו שם גם יותר מ5000 חתימות של כל התושבים באיזור נגד הרכבת

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell