נחנך המרכז לבריאות האישה החדש של לאומית בירושלים

באירוע השתתפו ההנהלה הבכירה של 'לאומית' • הרה"ג נפתלי נוסבוים שליט"א אב"ד הישר והטוב וראש ישיבת חיי משה כובד בקביעת מזוזה • המרכז החדש והמתקדם ברחוב שרי ישראל כולל מגוון עצום וחסר תקדים של שירותים רפואיים
 • ודאי כל התורמים יזכו למידה כנגד מידה שצאצאיהם יהיו בריאים בנפשם

  תוכן מקודם

 • "הנני מכירות הרבה שנים שהוא פך שמן טהור ועדיו לגדולות

  תוכן מקודם

 • "יצליחו בלימודם בזמן הבעל"ט" ברכתו המרגשת של הגאון הרב פינקל

  תוכן מקודם

 • " החופש הנורא ביותר בחיי " חני בעדות קשה

  תוכן מקודם

תושבי ירושלים – תתחדשו! לאומית שירותי בריאות חנכה השבוע את המרכז החדש והמתקדם לבריאות האישה ברחוב שרי ישראל.

המרכז החדש ממוקם בבניין טרם בשרי ישראל, והוא כולל מגוון עצום וחסר תקדים של שירותים רפואיים. בין היתר יוכלו הלקוחות להנות במרכז החדש מרפואת נשים ראשונית, ה. בסיכון, פוריות, הדמיה (כל הסוגים), היסטרוסקופיות, צוואר רחם, גיל מעבר/אורוגניקולוגיה, אונקוגניקולוגיה, מרפאת ילדות ומתבגרות, אחיות פוריות וגנומטר.

המרכז מותאם בתכלית התאמה לאורח החיים החרדי, זאת כחלק מהחזון המחייב של לאומית שירותי בריאות בנושא.

ביום שני השבוע נערך במקום טקס קביעת מזוזות אותו כיבד בנוכחותו הרה"ג נפתלי נוסבוים שליט"א, אב"ד בי"ד הישר והטוב וראש ישיבת חיי משה. בדבריו באירוע ציין הרב את התרשמותו העמוקה מהמרכז החדש והמותאם לציבור החרדי, ושיבח את הנהלת לאומית על פועלה בעניין.

"זכיתם להיות שליחים נאמנים עבור הציבור החרדי ולספק לו רפואה מקצועית ללא שום פשרות בנושאי אידישקייט וגדרי ההלכה. מכם יראו וכן יעשו כולם".

יצוין כי באירוע השתתפו חברי הנהלת לאומית: המנכ"ל מר חיים פרננדס,  מנהל מחוז ירושלים מר עודד ויגרצין, מנהל מגזר חרדי בלאומית הרב אפרים רוזנשטיין, מנהל אזור מוריה הרב שמעון לוי. רופא מחוזי בירושלים ד"ר רפאל קיים ומנהל מערך בריאות האישה ד"ר אבישי מלכיאל.

יצוין כי בנוסף למעטפת השירותים המקיפה, ב'לאומית' מבטיחים כבר בתקופה הקרובה הוספה ושדרוג של שירותים נוספים עבור הלקוחות. "בריאות האישה זה תחום קרדינלי בשיקולי הבריאות של כל משפחה חרדית ואנו מחויבים לספק את הפתרונות ההולמים, המקיפים והמותאמים ביותר לציבור החרדי גם בהיבט הזה", אומרים בלאומית.

"אנחנו בלאומית חושבים כל העת כיצד לייעל ולשפר את השירות עבור הציבור החרדי בכל מקום שהוא, לרבות בעיר ירושלים", אומרים בלאומית ומזכירים את המרכזים שנפתחו בשנה האחרונה ואת הרופאים הרבים שהצטרפו למערך הרפואי של לאומית. "לא חסכנו במומחים המובילים בתחומם על מנת לספק מענה מותאם בכל מרכז שהוא לציבור הלקוחות".

הרחבת הפריסה בכל הגזרות מתבצעת בכפוף להתנהלותה המופתית של לאומית שירותי בריאות לאורך כל תקופת הקורונה, כאשר לאומית שירותי בריאות היא המובילה ופורצת הדרך בכל אספקט שהוא, בדגש על רפואה מרחוק המותאמת לציבור החרדי, ניהול יעיל של מערך הבדיקות, ליווי החולים ובני משפחותיהם, וכן ניהולו וקידומו של מבצע החיסונים הגדול שמבוצע בלאומית באופן הזמין, הנגיש והנוח ביותר לפי כל המבדקים שנערכו.

 

כתבות קשורות

העיר אלעד לובשת חג לקראת השבת ההיסטורית בראשות האדמו"ר מויז'ניץ
ירושלים: לקראת החגים יותקנו עמדות דפיברילטורים בבית הכנסת
רב העיר פ"ת: "לאחר בדיקה, הבשר הטרף מהמפעל בנהריה לא הגיע לעירנו"
מודיעין עילית: נער נפצע קשות לאחר שהחליק מקורקינט חשמלי
ירושלים: נהג רכב נפצע קשה בתאונה עם הרכבת הקלה
בצל טענות התושבים: המפעילה החדשה בבית שמש נפגשה עם נציגי העירייה
העירייה הרסה מבנה בו שהה אדם - משפחתו: מצבו קשה • זהו שמו לתפילה
שמחת התורה בנס ציונה
ראש העיר בני ברק חשף את מצבו הרפואי והרגיע: "אני חש ב"ה בטוב"
אימה בחיפה: רוסי רדף אחרי חרדים עם סכין קצבים - ותלש מזוזות מבית כנסת
גפני בטלזסון: "ראשי השלטון עם הכיפות הקטנות חושבים שנפלו פנינו? שיבואו לכאן"
בני ברק: תושב העיר פרץ לדירה - בזמן שבני המשפחה ישנו בביתם

תגובה אחת

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן