ערד: תאונה עם מעורבות של שני אוטבוסים – ילדי החיידר פונו לביה"ח במצב קל

אוטובוסים שהובילו את ילדי חסידי גור בעיר ערד אל התלמוד תורה התנגשו, כוחות ההצלה שהגיעו למקום פינו מספר ילדים לבית החולים במצב קל. מהמשטרה נמסר כי "שוטרים במקום, בוחן תאונות דרכים ממרחב הנגב פתח בחקירה". עפ"י הודעת מד"א כ-10 ילדים נזקקו לטיפול

 • מארז תנובה חגיגי עד הבית! תנובה מחלקת לכם מארזים שווים עד הבית. נכנסים, משחקים, ויכולים לזכות! למה אתם מחכים? שחקו עכשיו >>

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

תאונה עם מעורבות של שני אוטבוסים התרחשה הבוקר (רביעי) בעיר ערד, התאונה היא עם מעורבות של אוטובוס של גני הילדים ובית הספר של גור, ילדים וילדות בגילאי 3-4 ואוטובוס שהסיע בחורי ישיבה מחוץ לעיר, חלק מהילדים פונו לבית החולים במצב קל.

מדוברות מד"א נמסר: בשעה 08:02 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על ת.ד בין שני אוטובוסים ברחוב הגלעד בערד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה 8 פצועים במצב קל, בהם 4 מבוגרים ו- 4 ילדים.

מדוברות איחוד הצלה – מחוז דרום נמסר כי: צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני בזירת התאונה ברחוב הגלעד בערד. אופיר וייטר חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני אוטובוסים. הענקנו בזירה סיוע ראשוני לכעשרה ילדים ונערים שנפצעו קל".

יורם כהן חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו להם בזירה מרביתם פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע לבדיקות והמשך טיפול – חלקם סובלים מפציעות וחתכים עקב שברי זכוכית וחלקם מחבלות בעקבות התאונה".

תושב השכונה סיפר ל'חדשות JDN': "התאונה התרחשה בשעה שהילדים היו בדרככם לחיידר ובה היה מעורב אוטובוס של גני הילדים ובית הספר של גור, ילדים וילדות בגילאי 3-4, ואוטובוס שהסיע בחורי ישיבה מחוץ לעיר". לדבריו: "חלק מהילדים פונו לבית החולים במצב קל, הבן שלי גם היה באוטובוס אך בחסדי שמים קיבל מכה קלה בלבד".

מדוברות המשטרה נמסר כי, במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות ת.ד בערד בצומת הרחובות גלעד ואווחה בין שני אוטובוסים, אחד מהם משמש להסעות תלמידים. עפ"י גורמי רפואה ישנם מס פצועים (קל). שוטרים במקום, בוחן תאונות דרכים ממרחב הנגב פתח בחקירה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן