בצל טענות התושבים: המפעילה החדשה בבית שמש נפגשה עם נציגי העירייה

בצל טענות התושבים: המפעילה החדשה בבית שמש נפגשה עם נציגי העירייה

מנכ"ל עיריית בית שמש זימן פגישה עם נציגי חברת בית שמש אקספרס ותכנית אב לתחבורה בה שמע על הפעילות בשטח ובחן יחד עם הגורמים המקצועיים כיצד להבטיח את שיפור יישום המכרז בעיר
 • "הם עברו מספיק בחיים, תעזרו לי לשמח אותם" ברכי מתחננת לעזרה

  תוכן מקודם

 • איך עושים כל־כך הרבה כסף מסטארט־אפ?

  תוכן מקודם

 • "אמא, מי יברך אותנו בערב יום כיפור?" יתומי משפחת טימסיט מסרבים להינחם

  תוכן מקודם

 • איך מזהים השקעה שווה ולמי אסור להשקיע?

  תוכן מקודם

מנכ"ל עיריית בית שמש איתמר ברטוב והגורמים המקצועיים בעירייה נפגש עם נציגי משרד התחבורה, תכנית אב לתחבורה ונתיב אקספרס המובילים את תהליך הטמעת המפעיל החדש בפעילות השוטפת בעיר. במהלך הפגישה סוכמו מספר פעולות אשר מטרתן לספק מענה מיידי לטענות שהועלו תוך שימת דגש על פתיחת שנת הלימודים הקרבה ובאה.

הוחלט בין הגורמים להפעיל במערך העירוני מוקד ייעודי לפניות בנושאי התחבורה הציבורית. המוקד יהיה פעיל 22 שעות ביממה והמוקדנים עצמם יהיו תושבי בית שמש אשר מכירים את העיר מקרוב. כמו כן, הוחלט על תגבור הקווים לפארק ירמות ונעשה עדכון לשילוט הדיגיטלי בקווים עצמם לצד חידוד הנהלים והמסלולים לכלל הנהגים. לבסוף יוצמד מלווה שיכווין את הנהגים במסלולים עד שאלה יכירו אותם היטב.

לצד זאת, הגורמים שוחחו רבות אודות ההחלטה שנעשתה לבטל את קווים 12א ו-19 המשליך על משפחות וילדי בתי הספר. כפי שנכתב, לא מתקבל על הדעת שילדי העיר יפגעו ממהלך זה. על מנת להיערך לעניין, מבוצע בימים אלו תגבור של קווים. העירייה תמשיך לעמוד בקשר עם כל הגורמים הבכירים על מנת שההגעה לבתי הספר לא תיפגע.

מנכ"ל העירייה איתמר בר טוב: "אנו עושים את המירב על מנת למצוא פתרונות ולהבטיח את ביטחונם של הנוסעים במהלך חופשת הקיץ. אנחנו קשובים לתלונות ופועלים במרץ לתקן את הליקויים שהועלו כשהמטרה היא להביא לבית שמש מערך תחבורה הציבורית איכותי ויעיל. אני מבקש שתמשיכו להעלות את טענותיכם מול משרד התחבורה ובית שמש אקספרס ואנחנו מצדנו נמשיך לוודא את התייחסותם אליהן. יצאנו לתהליך זה לאחר תכנון רב ואנחנו נמשיך כולנו לפעול לווידוא מטרותינו".

כתבות קשורות

"כל הנערים": עשרות אלפי שקיות פאקלך לילדי ירושלים • תיעוד
צילום רחפן: ההכנות לחג הסוכות באלעד - במבט מלמעלה • צפו
אחרי פינוי הבניינים: עיריית ב"ב הקימה צוות חקירה מיוחד מחשש לקריסות
מרגש: ילדי הקירוב התאמנו לסובב ג' פעמים על הראש
דרמה בבני ברק: 2 בנייני מגורים פונו מיושביהם מחשש לקריסה • צפו
לאחר אינספור פריצות בב"ב - הפורץ הסדרתי לחנויות נלכד על חם • צפו
ממשיכים להוביל במגזר החרדי!
ביוזמת המינהל הקהילתי: ברמת שלמה חולקו הצללות למניינים בשטח פתוח
ראש העיר משה ליאון חנך מבני תלמוד תורה וגנים ברמות א' ו-ב'
"מאמצים לפתרון ביום כיפור": העירייה הרסה את אוהל התפילה בפסגת זאב
תאונה קשה באשדוד: בחור מרובע ז' שרכב על קורקינט חשמלי נפצע אנוש
דרמה בבני ברק: נהג איבד שליטה - רוכב אופניים ניצל בנס • צפו
מחצבה ששימשה לבניית בית המקדש נחשפה בהר חוצבים • צפו
"משתמשים בפעוטות לצרכים פוליטיים": ילדי הגנים בערד מחו על ההתנכלות העירונית
ביוזמת המנכ"ל: העובדים הצטיינו בשירות לתושבי העיר ירושלים וקיבלו פרס
מעמד קביעת מזוזה לגני הילדים 'בנות צאנז אשדוד'
בתצורתו המשודרגת: נפתח לשימוש החלק המרכזי של חניון הנתיב המהיר לת"א • צפו
הכניסה החדשה לירושלים: הקיר הירוק הגדול בישראל נחנך בכניסה לירושלים

2 תגובות

 1. נראה שעדיין לא מפנימים את הבעיות, לא מבינים בתיעדוף, ולא ברור מי אשם בטסטרופה הזאת! אוטובוסים לפארק ירמות זה מאוד יפה אבל כל זה יכול לבור רק אחרי שמווגאים שהפרנסה של האנשים לא נפגעת כתוצאה מקווים שלא יוצאים בזמן, קווים שמדלגים עליהם, מה יעזור לנו אנשי שרות לקוחות למעט מחלוקת ג'ובים ??? כשאין שליטה על שעת יציאה מדויקת ואמצעי שיראה לבקשרה איפה הקו נמצא ?? פשוט לעבוד על התושבים עם 22 שעות ביממה.. כאילו אנחנו תושבי עולם שלישי, למה לא לקנוס את החברה על כל קו שלא יוצא בזמן?? את הכסף לשים בקופה צבועה לממן מונית מיידית כל פתרון אחר זה בלוף להשתיק על ידי חלוקת גובים ודשדוש נוסף

 2. למען ה' מה יעזור קו לפארק ירמות כדי שבדיוק לשבוע האחרון של בין הזמנים זה יעזור הכסילים שביטלו פה קווים משמעותים יבואו חשבון לא נשתוק לא הגיוני שנסיעה מרמה א' לג' שלוקחת בין 5 ל10 דקות לוקחת 40 דקות מינימום ומזה שהאוטובוס האחרון מחליט לא לצאת ומשאיר ב12 בלילה אנשים בתחנה שאין להם איך לחזור הביתה!
  רבותי מענה אנושי 22 שעות לא יפתור את המצוקה וגם לא מלווים לנהגים אתם חייבים להחזיר את הקווים שביטלתם להוסיף את התדירות ולהיות מתואמים עם זמן אמת
  תתבישו לכם!

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו