שיתופי פעולה בין לייקווד ואלעד לקראת ברית ערים תאומות

ביוזמת סגן ראש העיר אלעד ויו"ר "אגודת ישראל" נערכו השבוע פגישות בליקווד להכנת תשתית ראשונית לברית ערים תאומות לייקווד - אלעד. צפו בתמונות

קשר חדש של שיתוף פעולה מתגבש ומתרקם בימים אלו בין עיר התורה לייקווד לעיר התורה אלעד, קשר שיניב תועלת ברוכה להחזקת וביסוס מוסדות התורה בעיר אלעד, כך סוכם בפגישה ראשונה שהתקיימה במשרדי מוסד הרפואי "חמד" בלייקווד במהלכה השתתפו: סגן ראש עיריית ליקווד מנשה מילר, חבר העירייה מייק דליע, מנכ"ל בית הרפואה "חמד", דיוויד פרידמן וסגנו מנחם ברקוביץ ושמעון טובק שהצטרף לסגן ראש עריית אלעד.

סגן ראש עיריית אלעד, השוהה בימים אלו בארה"ב לצורך בניית תשתית איתנה של נדיבים ובעלי יכולת שיסייעו לביסוס הקמת מוסדות וכינון קהילות חדשות וצעירות וכן למען החזקתם של מפעלי חסד ורווחה בעיר אלעד, הציג בפני מנשה מילר את התפתחותה של העיר אלעד כעיר של תורה עם עשרות כוללים המונים אלפי עמלי תורה ויושבי אהל מתוך הדחק, וכן בתי כנסת, ישיבות ומוסדות חינוך, וביקש את עזרת עיריית לייקווד לעמוד לימינם. במפגש נכחו גם דומ"ץ של חסידי בעלזא בלייקווד, הגאון רבי פנחס וינד שליט"א, והעסקן ליפא קליין , שתיאם את המפגש ששולב גם להקמת בית רפואה בשכונה החדשה של לייקווד (טמס-ריבר).

סגן ראש העיר ליקווד, מנשה מילר, הביע את נכונותו לשיתופי פעולה בין הערים והציע לתאם ביקור בעיר אלעד על ידי משלחת מעיריית לייקווד , יחד עם קבוצת נגידים מהעיר, על מנת לראות מקרוב ולחוש באופן ישיר את התפתחותה של העיר התורנית הצעירה, ולפגוש את קברניטי העיר, רבני העיר והקהילות, ראש העיר וחברי הנהלת העיר.

סגן ראש העיר כץ הודה לעסקנים החשובים מלייקווד על הפגישה החשובה, ואמר שישתף בבשורה את ראש העיר ישראל פרוש ויו"ר "דגל התורה" באלעד הרב אברהם שטרן כאשר יפעלו יחדיו בכוחות משותפים לבדיקת האפשרויות ליישום שיתוף הפעולה עם עיריית לייקווד לטובת מוסדות החינוך והיכלי התורה באלעד, מה שיביא לחיזוק התשתית התורנית-רוחנית השוררת במקביל בשני מרכזי התורה, לייקווד ואלעד.

3 תגובות

כל הכבוד להרב חיים מאיר כץ סגן ראש העיר כדאי שתביא לאלעד ראש העיר מלייקוד
שידע לפתח עיר של תורה באמת ובלי כותרות ויחצנות זולות

אשריך חיים מאיר תמשיך ותצליח מחזיקים לך אצבעות
כל אלעדי יודע באמת מי דואג לרווחת העיר ולחסידי ויזניץ תמשיך ותצליח
בכל נסיעה שאתה נוסע תמשיך לקשור קשרים עם עוד ערים נוספות

אשריך ר' שמעון טבק שאתה עושים דברים טובים לכלל ישראל
תצליח הלאה בדרכיך היקרה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו