הלשכה ערוכה לקבלת קהל בתוככי הקהילות ובבתי הכנסת

זה כבר הפך למסורת, וגם השנה יהנו תושבי בני ברק מהשירות המיוחד של הלשכה לפניות הציבור של הסיעה הכלל חסידית במועצת העיר.

אתמול קיימה הלשכה ישיבה משותפת לחברי המועצה הנמנים על הסיעה הכלל חסידית: הרב שלמה קוסטליץ, הרב חיים מאיר לנגסאם והרב פרץ אברמוביץ, יחד עם אנשי הצוות המקצועי של הלשכה, במסגרת ההיערכות למתן שירות מיוחד לתושבי העיר, לקיום קבלת קהל הכנסת של החסידויות השונות, על מנת לחסוך לעמלי התורה זמן יקר, ולאפשר להם להגיש את הבקשה לקבלת ההנחה בארנונה בהתאם לזכאותם, מבלי שיצטרכו להטריח את עצמם לבית העירייה.
במהלך הישיבה ציינו חברי מועצת העיר בסיפוק רב כי הפעילות המקצועית של הלשכה, והשירות המיוחד של קבלת הקהל בתוככי הקהילות, כבר עשו להם שם, ובנוסף למאות הפניות שטופלו בשנה שעברה, ומאות נוספות בשנה שקדמה לה, קיים ביקוש משמעותי להרחבת הפעילות השנה, על מנת להרחיב ולהעצים את השירות לרווחתם של תושבי העיר, ובמיוחד לעמלי התורה שבהם.
מהלשכה לפניות הציבור נמסר, כי גבאי בתי הכנסת ועסקני הקהילות המבקשים ליזום קבלת קהל של הלשכה גם בקהילות שלהם, מוזמנים לפנות נציגי הלשכה הרב יצחק לידר בטלפון שמספרו: 0548414144, ולרב יוסף יעקובוביץ בטלפון שמספרו: 0533104190, ולהפנות אליהם את הבקשות בנושא.

הרב יעקובוביץ הצטרף באחרונה לצוות הלשכה, והוא משמש כנציג הלשכה לפניות הציבור, בלשכתו של ראש העיר הרב זייברט, מה שמעצים את המקצועיות, ומהירות התגובה של הלשכה, לרווחתם של תושבי העיר.
עוד אומרים בלשכה, כי הציבור הרחב מוזמן להיעזר בה, ולפנות לאנשיה בטלפונים הנ"ל, על מנת לקבוע פגישות עמם ועם חברי המועצה, בהתאם לנושא בו הם זקוקים לסיוע. "אנחנו נמצאים בתנופת התרחבות בלתי פוסקת, מספר הפניות הולך ועולה, ואפשר לראות בבירור שהציבור כבר מכיר בלשכה לפניות הציבור של הסיעה הכלל חסידית, כמוקד מרכזי לטיפול בשלל בעיות ועניינים מוניציפאליים, מתוך מסירות ודאגה לזולת, לכל אורך הדרך עד למציאת פתרון הולם לבעיה שהביאה אותו לפנות ללשכה".