צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ראש העיר ירושלים: "אני קורא לכל הצדדים לנהוג באחריות, עכשיו ומיד"

משה ליאון, בעקבות האירועים האחרונים בירושלים: "חובה על כולנו, מדינה, עיר ותושבי ירושלים - להרגיע את הרוחות. אין סיבה מהותית לכל אלימות. אני קורא לכל הצדדים לנהוג באחריות, עכשיו ומיד"
 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

לאור אירועי הימים האחרונים בירושלים קורא ראש העיר ירושלים, משה ליאון, לכל הצדדים, להרגיע את הרוחות ולנהוג באחריות. ראש העיר הנחה את עיריית ירושלים להמשיך לעשות כל מה שביכולתם ובסמכותם כדי להביא להורדת הלהבות ולהשבת השלווה לעיר.

ראש העיר, נמצא בקשר הדוק ותמידי עם משטרת ירושלים במטרה לסייע לה בכל משימותיה בבירה, כך גם עם הגורמים הממשלתיים הרלוונטיים. מחר יכנס ליאון הערכת מצב יעודית עם נציגי שכונות העיר, מכל המגזרים, וגורמי הביטחון, לדון משותף במצב ולקבלת החלטות לביצוע.

"בשנתיים האחרונות", אומר ליאון, "ירושלים היא דוגמא ומופת לחיים בצוותא, לחיים משותפים, הדדיים ואף ידידותיים. אני מתכוון לעשות כל שביכולתי שכך זה ימשך. וזה אפשרי! לא נאפשר לקיצוניים מאף צד לדרדר את עירנו ללעומתיות".

ליאון הוסיף, "בשנתיים האחרונות נעשה המון כדי לשרת את תושבי ירושלים כולם, בכל מגזריה ושכונותיה, והתוצאות מרשימות. המהלכים הללו ימשכו בתוכניות ייעודיות, בתקציבים, בדיאלוג רציף עם המגזרים השונים ואין ספק שיצליחו".

"אני משוכנע כי האחריות, השכל הישר וטובתה של ירושלים הם עמוד האש לפני כל מחנה, ויביאו להמשך הבנה וחיים שלווים בצוותא", מסכם ראש העיר.

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. ממש כמו הבריטים… "כל הצדדים לנהוג באחריות" = "תפסיקו להגן על עצמיכם יהודים ותתנו לערבים להרביץ בכם כמו שצריך בבקשה כדי שיהיה לי פחות כאב ראש ממכם". אתה לא מתבייש אדוני ראש העיר? אתה לא מתבייש ראש הממשלה? מה עובר עליכם?!? יהודים מוכים יום יום ברחובות במדינת היהודים ואין פוצה פה ומצפצף!!!! תתביישו!!! אנשים צריכים להגן על עצמם כי המדינה לא עושה את זה בשבילם

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן