צילום: צילום: דוברות כבאות והצלה

מודיעין עילית: מסמר נתקע בידו של ילד שאסף קרשים למדורת ל"ג בעומר

מסמר המחובר למשטח עץ נכנס לתוך ידו של ילד כבן עשר ממודיעין עילית, בעת שאסף קרשים למדורת ל"ג בעומר • כוחות כיבוי והצלה שהגיעו למקום ניסרו את המשטח והילד הועבר לטיפול רפואי • מפקד התחנה קורא להורים להסביר לילדים את כללי הבטיחות והזהירות
 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • האמא נפטרה לאחר ייסורים קשים ושלושת הילדים מתחננים על נפשם

  תוכן מקודם

 • כניסה משפחתית לנחשונים במים יכולה להיות שלך!

  תוכן מקודם

מסמר ננעץ בידו של ילד בן 10 במהלך איסוף קרשים לל"ג בעומר במודיעין עילית. כוחות כיבוי והצלה לצד כוחות הרפואה הגיעו למקום, והצליחו לחלץ בשלום את המסמר מהילד, שהועבר לטיפול רפואי.

רס"ל יוסי ועקנין מפקד הצוות מספר, "כשהגענו למקום האירוע זיהינו ילד כבן עשר אשר בידו תקוע מסמר המחובר למשטח עצים. לאחר הערכת מצב, הוחלט כי הדרך הבטוחה ביותר היא לנסר את העץ הצמוד למסמר ובכך לאפשר לכוחות הרפואה לטפל בילד ולפנותו".

"את הניסור ביצענו באמצעות "מסור חרב" תוך כדי שאנו מסבירים לילד מה אנו מבצעים ומרגיעים אותו. לאחר מכן הילד הועבר לטיפול כוחות הרפואה".

סגן טפסר רוני יעקב מפקד תחנת מתתיהו מוסיף כי "אירוע זה מצטרף לאירוע בו ילד נפצע קשה גם כן במודיעין עלית במהלך איסוף קרשים לל"ג בעומר. אני קורא להורים ולמחנכים לחדד אצל הילדים את כללי הזהירות בעת איסוף קרשים, להימנע מטיפוס ועליה לגובה, ולנהוג באחריות".

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. אאאאאווווווו אחחח אחח מסכן איך הוא שרד את זה? וואי לי נכנס פעם מסמר לרגל הלב שלי לא פעם כמה שניות מרוב כאב וואווו אחחח מסכןן

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן