כתוצאה מטעינת סוללת אופניים חשמליים: שריפה פרצה בדירה במודיעין עילית

בשעות הלילה הוזנקנו כוחות כיבוי והצלה לשריפה בדירה ברחוב "נתיבות המשפט" במודיעין עלית. מפקד המשמרת סיפר: "בעל הדירה שחיכה לנו מסר כי הוא שמע פיצוץ ולאחר מכן הוא זיהה כי הסוללה שהטעין של האופניים החשמליים עולה באש והאש מתחילה להתפשט"
 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

שריפה פרצה במהלך הלילה האחרון (בין שני לשלישי) בדירה בעיר החרדית במודיעין עילית כתוצאה מטעינת סוללה של אופניים חשמליים שהתפוצצה בבית.

מדוברות כבאות והצלה נמסר כי, במהלך שעות הלילה הוזנקו לוחמי האש מתחנה אזורית בנימין לרחוב "נתיבות המשפט" בעקבות דיווח על שריפה בדירה.

להב ליאור אלקריף מפקד המשמרת סיפר כי, "בשעות הלילה הוזנקנו לשריפה בדירה ברחוב "נתיבות המשפט" במודיעין עלית. בהגיענו למקום זיהינו כי חלל חדר המדרגות אפוף עשן, בעל הדירה שחיכה לנו מסר כי הוא שמע פיצוץ ולאחר מכן הוא זיהה כי הסוללה שהטעין של האופניים החשמליים עולה באש והאש מתחילה להתפשט".

"לוחמי האש נכנסו אל הדירה וביצעו פעולות כיבוי וסריקה אחר לכודים וכן פעולות לשחרור חום ועשן. אני מבקש מהציבור להשמע להוראות הבטיחות של כבאות והצלה לישראל ולהשתמש רק בסוללות בעלות תו תקן".

עוד נמסר כי, באירוע נוסף שהתרחש בשעות הבוקר המוקדמות גם כן בעיר מודיעין עילית נשרף מנוע מזגן חיצוני ברחוב רשב"י. לוחמי האש שהגיעו למקום ביצעו פעולות כיבוי. בחסדי שמים בשני האירועים אין נפגעים, אך נגרם נזק.

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן