ר' יוסף גליק נרגש לשחרר את אלבום הספירה שרבים ציפו לו: "שבחים" אם אתה נהנה ממוזיקה יהודית חסידית, רוב הסיכויים שכבר שמעת על ר' יוסף גליק ברוך הכישרונות. בין אם הוא מוביל את להקת "יינגערלך" בהופעות או כאשר אתם מאזינים לכל כך הרבה אלבומים חסידיים בהם הוא מעורב דוגמת: "יינגערלך, נחמה של ר' שמשון ניימאן ועוד.

ר' יוסף גליק נרגש לשחרר את אלבום הספירה שרבים ציפו לו: "שבחים"

אם אתה נהנה ממוזיקה יהודית חסידית, רוב הסיכויים שכבר שמעת על ר' יוסף גליק ברוך הכישרונות. בין אם הוא מוביל את להקת "יינגערלך" בהופעות או כאשר אתם מאזינים לכל כך הרבה אלבומים חסידיים בהם הוא מעורב דוגמת: "יינגערלך, נחמה של ר' שמשון ניימאן ועוד.

במקביל לעבודתו על פרויקטים גדולים רבים, ר' יוסף לקח מעט זמן כדי לעבוד על פרויקט מיוחד: אלבום אקאפלה חסידי לימי הספירה ושלושת השבועות. האלבום מכיל כמה מהלהיטים הגדולים ביותר כולל: "דאווענען" המפורסם, "פאר דיר" של חזקי ווייס, "לא לנו" של אהרלה סאמט ואפילו "ר' שעיילה" של ר' שמשון ניימאן, כשהם מלווים במקהלת הילדים והבוגרים – 'שבח' ובליווי זמרים אורחים כיענקי דסקל, ר' שמשון ניימאן, משה אייזנברג, משה הרצל, יואל פריינד, לייבי ווידר, חיים בלומנפלד וילד הפלא משה ברוין.

'שבחים' נוהל והוקלט על ידי ר' יוסף גליק עצמו והצוות המדהים שלו מ'שבח סטודיו' באפסטייט ניו יורק.