באירוע מוסיקאלי מושקע שנערך הלילה השיק הזמר והיוצר פיני איינהורן את אלבומו "פיני" וכל המי ומי באו לחגוג • הצלם מאיר לביא מגיש תיעוד ענק מהאירוע הבלתי נשכח

אלפי בחורי ישיבות השתתפו הלילה במופע ההשקה לאלבום הבכורה של האמן והיוצר פיני איינהורן, שאירח על הבמה את גדולי הזמר החסידי שהגיעו להצדיע לאלבום "פיני".

בין האמנים שהשתתפו באירוע, ששודר גם באתרי החדשות המגזריים בוידיאו לייב ועל פי נתוני חברת השידורים החיים 'שיא לייב' צפו בו בזמן אמת למעלה מ-30,000 גולשים אונליין (בנוסף לרבבות מאזיני הרדיו), הופיעו לצד פיני איינהורן האמנים: נמואל הרוש, ישי לפידות, אלי הרצליך, קובי ברומר, חיים שלמה מאיעס, ירון בר, גיל ישראלוב ושרוליק קלצקין – בליווי קולותיהם של חברי מקהלת 'נשמה' בניצוחו של איציק פילמר ותזמורתו של אהרלה נחשוני.

צמד המעבדים שמאחורי הפקת האלבום, איצי ברי ואלי קליין, עלו גם הם לבמה ושיתפו את הקהל ברגעי ההפקה, תוך שהם זוכים למחיאות כפיים סוערות.

רגעי השיא בהופעה נרשמו כשמשפחתו המוסיקלית המורחבת של פיני, מאביו ועד לצעיר אחיו, עלו יחד לבמה לביצוע משותף לשירים "למען אחי" ו"קול ברמה".

במהלך האירוע, שהופק בשיתוף עם רדיו 'קול חי' ו'קול חי מיוזיק', במסגרת התוכנית מוצ"ש חי עם מנחם טוקר, עלה מנכ"ל הרדיו אבי רוזן לבמה בכדי לשאת דברי ברכה לפיני ולאלבומו המשובח. באירוע נשא דברים גם הרב מאיר פדידה.

על ההפקה הופקדו מיכאל צי, פיני רוטשטיין וצוות 'קול חי' ו'קול חי מיוזיק'. צפו בגלריית ענק מעדשתו של הצלם מאיר לביא: