שבועות לאחר צאת אלבומו imagine משיק הזמר שלומי גרטנר קליפ למילות השיר 'בלב אחד' ♪ באלבומו הרביעי הוא מתחדש בסגנון מקורי בעברית ובאנגלית ♪ והמתבקש מאליו, בקרוב: אלבום שירי אידיש

הזמר שלומי גרטנר התחיל לשיר בתור ילד ב'קעמפ', התגובות שקיבל גרמו לו להיכנס לתחום המוזיקה בצורה מקצועית ולחבור למפיק יוסי טיברג מארה"ב.

התוצאה לא איחרה לבוא ולפני כחמש שנים השיק גרטנר את אלבום הבכורה 'ניסים' עם מספר לא מבוטל של להיטים. מתכונת זו המשיכה גם באלבומים הבאים: 'עשה עשה' 'והתקין', ומיצבה את מעמדו כהבטחה גדולה בשורה הראשונה של הזמר החסידי.

ImagineCover

באלבומו הרביעי "Imagine" פנה גרטנר לסגנון יותר חופשי במקורות הטקסט ויותר רחב במנעד העיבודים, בהפקת גרשי מושקוביץ. באלבומו החדש שיתופי פעולה ייחודיים ומגוונים עם מוזיקאים ויוצרים במוזיקה היהודית בעולם, אשר הכניסו לאלבום צבעים וגוונים מיוחדים שטרם נראו באלבומיו הקודמים של גרטנר.

כעת, לאחר מספר שבועות מצאת אלבומו החדש, משיק גרטנר קליפ טקסטואלי לשיר בלב אחד מהאלבום החדש, כשביצירתו ועיבודו משתתפים יחד עם שלומי גרטנר גם אלי לאופר ודודי קאליש. הקליפ מעוצב על רקע נוף ירושלים המקדשית ותואם את הווי האלבום.

צפו והאזינו:

באלבום אחד עשר שירים בעברית ובאנגלית, כשרוח השירים וכוונת המשורר מוכוונים בחלקם הגדול לימות המשיח ולציפיה לבואו. אחד השירים הנוגעים בפשטותם העמוקה ובעומקם הפשוט הוא השיר כשהמשיח יגיע בלחנו המקסים ושובה הלב של יצחק פוקס שאף משתתף בדואט לניגון הסוחף.

האזינו ל'כשהמשיח יגיע'

אחרי המעבר משירי קודש לטקסטים חופשיים בעברית ובאנגלית, נשאלת השאלה: מה עם שירים באידיש? ושלומי גרטנר לא מתכוון להשאיר אתכם ללא תשובה הולמת ובימים אלו הוא עובד על אלבום חדש באידיש עם… דודי קאליש. נשמע מסקרן ומעניין.