שמחה ליינר הוא התגלית החדשה של צייד הכשרונות יוחי בריסקמן שהצעיד אותו אל אלבום הבכורה 'פתחי לי' ♪ עשרה שירים חדשים בהפקה מוזיקלית מוקפדת ומושלמת ♪ האזינו

אלבומי הבכורה נחלקים לשני סוגים: אלו שמגשימים את הציפייה לאלבום של הזמר האהוד, לעומת אלו שמפרסמים את הזמר הטרי. פתחו לי אלבומו הראשון של שמחה ליינר, שייך ללא ספק לקבוצה הראשונה.

שמחה ליינר (23) מארה"ב התחיל את דרכו מהשטח, שם התגלה ע"י אלפי מאזיניו בשלל השירים בהם השתתף, והפך במהירות לזמר ובעל תפילה מבוקש באירועים ובקהילות רבות מעבר לים.

שמחה ליינריוחי בריסקמן אשר חתום על ההצלחות הגדולות של יעקב שוואקי, ברוך לוין ופרויקטים רבים אחרים, זיהה את הפוטנציאל הגלום בליינר, ולאחר אלפי שעות של עבודה מהוקצעת במשך שנה שלימה מוגש כעת אלבום ביכורים במתכונת האהובה עם עשרה לחנים, שקטים וקצביים, בעיבודים של יענקי בריסקמן ואודי דמארי. ובהשתתפות מקהלת 'זמירות' ומקהלת הילדים 'שיר ושבחה'.

באלבום תמצאו את 'מי מי' – לחן של יואל דיקמן, 'כרחם' – שיר רגש מיוחד בלחן מאת יוחנן שפירא, שיר הנושא של האלבום – 'פתחי לי' בלחנו של יוחנן גורדון, שיר שיעניק לכם חוויה מיוחדת ואחרת. 'אנא השם' – לחן שמחה ליינר, האלבום נחתם בשיר 'ואתה' – לחן אלימלך בלומשטיין, בשיר זה מפגין ליינר את יכולותיו הווקאליות במנעדי חזנות.

גם איצי וולדנר שאחראי לעשרות מהלהיטים של השנים האחרונות, נרתם לספק לאלבום מספר להיטים. ביניהם 'שמחה לארצך' – מנגינה זורמת וחלקה, ומייצגת בגאון את הבשורה שבאלבום: לחן קליל + קול נעים וצלול + עיבוד משוכלל = אלבום עשר!

האזינו לשמחה לארצך

ניתן לרכוש את האלבום המלא באתר המוזיקה היהודית MostlyMusic

האזינו למיקס האלבום