יעקב שוואקי ב"קלטת" נוסטלגית – היו זמנים • האזינו

מיטב הקלאסיקות ושירי הנוסטלגיה באלבום אוסף חדש של גדול הזמר יעקב שוואקי שיוצא היום לאור עולם • מדובר באלבום עם מיטב הלהיטים הישנים בביצוע מיוחד של שלל הסגנונות המוזיקאליים: ממוזיקה מזרחית עד לחסידית, ממזרח עד למערב

המגה סטאר היהודי יעקב שוואקי משיק היום אלבום כפול חדש, הכולל בתוכו 8 מחרוזות עם 115 דקות של ערגה צרופה והתרפקות נוסטלגית אל העבר, ללהיטים הישנים והאהובים.

שוואקי מציב רף חדש בכל מה שקשור לאלבומי אוסף, החל מהמגוון העשיר של הסגנונות באלבום המשלב מזרח ומערב, צפון ודרום גם יחד, וכלה בעיבודים המושקעים וההגשה המיוחדת. בנוסף מבצע שוואקי מחרוזת ממיטב שיריו מהעשור הקודם, עם הקלטה נדירה שלו מגיל 11 במקהלת ילדים.

TWTD COVER (2)

יעקב שוואקי מספר: "התברכתי בחיים מלאי מוזיקה, בילדות, בישיבה ובתחנות נוספות בחיים. כאשר התחלתי להקליט את האלבום כל שיר החזיר אותי למקום ולזמן אחר. האלבום הזה הוא אות הוקרה לאותם אמנים, מלחינים, מפיקים ויוצרים שהמציאו את הז'אנר הזה של המוזיקה היהודית עם המון צבע ומשמעות".

את האלבום החדש הפיקו מוזיקאלית שוואקי ואיצי וולדנר, ואת העיבודים ביצעו בגאונות אברומי ברקו, רביד קשתי ומאסטרו רפי גריידי – אשר בין היתר מנהל מוזיקאלית את מסע המופעים הבינלאומי בניהול והפקת שרון דניאל פרו.

5 תגובות

ענקקקקק אין על שוואקי החסידי המתוק הישןן והאהוב כל האלבומים החדשניים שלו הם טעות אחת גדולה.

איפה ההקלטה הנדירה?

מרגיש ענק. מחכים לדיסק המלא

wow אברומי בערקוי די האסט גאמאכט א שיינע ארבעט

איןןןןןןןןןןןןן כמו שואקי!!!!!!! אלוף הדיסק!!!!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *