צילום: פלאש 90

תקרית בטיסת אל על: נוסע ניסה לקפוץ מדלת המטוס לאחר הנחיתה

אירוע חריג התרחש בטיסת אל על לניו יורק: נוסע בעל אזרחות אמריקאית ניסה במהלך נחיתת המטוס בניו יורק לפתוח את דלת החירום של המטוס. צוות המטוס מנע ממנו לעשות זאת ונעצר על ידי הרשויות והועבר לחקירה. באל על החלו בתחקור האירוע

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

אירוע חריג התרחש בטיסת אל על לניו יורק: נוסע בעל אזרחות אמריקאית ניסה במהלך נחיתת המטוס בניו יורק לפתוח את דלת החירום של המטוס. צוות המטוס מנע ממנו לעשות זאת והנוסע נעצר על ידי הרשויות והועבר לחקירה.

הנוסע פתח את אחת מדלתות המטוס האחוריות שאינן מיועדות לירידת נוסעים. מאל על נמסר כי שני אנשי צוות שהבחינו בנוסע גילו קור רוח ותושייה כאשר אחזו בנוסע שנתלה על הדלת ומנעו ממנו לקפוץ מהמטוס. גם עובד הקרקע של אל על הבחין בנעשה והוא קירב במהירות אל הנוסע סולם לדלת האמורה. הנוסע קפץ אל הסולם והחל לרוץ על המסלול עד שנעצר על ידי הרשויות והועבר לחקירה ולברור המניעים למעשה.

שוטרים שהיו בקרבת מקום עצרו את הנוסע, ובאל על החלו בתחקור האירוע בין היתר נבדק אם צוות דיילי המטוס פעל על פי ההנחיות וחוקי התעופה האזרחית, הקובעים כי מרגע נחיתת מטוס חייב להימצא דייל ליד כל דלת יציאה של המטוס.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell