צילום: פלאש 90

תוצאות האמת: הליכוד עולה במנדט על חשבון יהדות התורה; הימין החדש בחוץ

ועדת הבחירות פרסמה בדקות האחרונות את תוצאות האמת מהבחירות שהתקיימו ביום שלישי ולפי הנתונים מפלגת הליכוד עולה במנדט ומקבלת 36 מנדטים ואילו יהדות התורה יורדת במנדט ומקבלת 7 מנדטים בלבד. הימין החדש בראשות בנט נותרה בחוץ

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • למרות הסגר: שליחי ועד הרבנים הגיעו לרמינוב

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • מרן שה"ת שולח אליך את שטר הפרנסה

  תוכן מקודם

ועדת הבחירות פרסמה בדקות האחרונות את תוצאות האמת מהבחירות שהתקיימו ביום שלישי ולפי הנתונים מפלגת הליכוד עולה במנדט ומקבלת 36 מנדטים ואילו יהדות התורה יורדת במנדט ומקבלת 7 מנדטים בלבד. הימין החדש לא עברה את אחוז החסימה.

בהודעה שפרסם יו"ר ועדת הבחירות השופט חנן מלצר הדגיש כי תוצאות אלה מפורסמות לאחר הליכי בקרה רבים שביצעה ועדת הבחירות המרכזית. יחד עם זאת הצהיר כי אלו אינן התוצאות הרשמיות שיפורסמו בתאריך 17.04.2019 ויוגשו לכב' נשיא המדינה.

"אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבחון את התוצאות בכלי בקרה נוספים שונים, שמפעילה הוועדה, לצורך שיקוף ההצבעה הבוחרים בתוצאות, באופן המיטיבי ובהתאם לחוק הבחירות לכנסת, ולכן תוצאות אלה עוד כפופות לשינויים והתאמות".

"אציין כי בסמוך לפני פרסום תוצאות אלה, הונחה בפניי בקשת ב"כ סיעת "יהדות התורה", שהוגשה לי בכתב, וכן פנייה טלפונית מאת השרה איילת שקד – ליועץ המשפטי לוועדה, עו"ד דין ליבנה, שאמנע מפרסום זה, שכן התוצאות שיפורסמו אינן סופיות. לאחר בחינת הבקשה והפנייה מצאתי שאין מקום לקבלן, שכן מובן שמדובר בפרסום תוצאות "ביניים", שעוד כפופות לשינויים והתאמות, ככל שיימצא כי נכון לעשות כן, והכל בטרם פרסום התוצאות הרשמיות במועד הקצוב לכך בחוק-היסוד".

"אינני מוצא כל מניעה שבדין לפרסום שבכאן, ואף אני סבור שיש בו יתרון אינהרנטי, שכן הוא מגביר את שקיפות התוצאות לציבור, ומאפשר לציבור ולרשימות לבחון את התוצאות נושא הפרסום ולהעביר אל הוועדה הערות טרם שהתוצאות תקבלנה תוקף רשמי. אזכיר כי גם במערכות בחירות קודמות פורסמו תוצאות הבחירות, במתכונת דומה, שלאחר מכן עוד עברו שינויים והתאמות – באתר האינטרנט של ועדת הבחירות, ולא הונח בפניי כל טעם מבורר לסטות מנוהג זה".

"משכך, בסמוך לאחר שליחת מכתבי זה לחברי ועדת הבחירות המרכזית, ולבאי כח רשימות המועמדים, התוצאות תפורסמנה באתר האינטרנט של הוועדה. ולאחר כל האמור לעיל – פירוט התוצאות יובא בנספח למכתבי זה".

מהנתונים הרשמיים עולה כי מספר בעלי הזכות לבחור: 6,335,387. הצביעו: 4,335,320. קולות פסולים ומעטפות ללא פתקי הצבעה: 30,756. מספר הקולות הכשרים: 4,304,564.

הליכוד – 36. כחול לבן – 35. ש"ס – 8. יהדות התורה – 7. העבודה – 6. חד"ש-תע"ל – 6. איחוד מפלגות הימין – 5. ישראל ביתנו – 5. מרצ – 4. כולנו – 4. רע"מ-בל"ד – 4. מפת הגושים: גוש הימין – 65 מנדטים. גוש השמאל – 55 מנדטים.

8 תגובות

לפטר את יושב ראש וועד הבחירות. ביצוע עלוב! הוא אחראי שהמערכת תהיה חסינה מפני טעויות.

דחוף דחוף התוצאה לא נכונה כי הקלפי באשדוד מס' 181 עם 518 קולות של ג' שעברו לעבודה לא תוקן!!! איך משיגים את יוסטמן או וובר…

וכן קלפי מספר 342 בחיפה בה היה טעות הקלדה של 92 קולות, עוד לא תוקנה, ס"ה עוברת יהדות התורה את המנדט השמיני ב402 קולות

תתקשר למטה דגל התורה ותבקש זה הפרש של 200 קול אז שווה לעשות השתדלות

גם קלפי 342 בחיפה בתלמוד תורה גור 92 קולות שעברו לעבודה וג' נרשם 0 לא תוקן!!! זה מביא כבר 600 קולות ביחד עם 181 אשדוד להכניס את פינדרוס. צריך לדווח ליהדו"ת

דחוף : לא עודכן בוועדת הבחירות תיקון של בי"ס בית יעקב חסידי אשדוד קלפי מס' 181
עדיין הקולות ממוספרים כמפגלת העבודה (שאר הקלפיות תוקן)

ברוך דיין האמת

אם להליכוד היה חסר 200 כדי להגיע ל 36 היהיו נותנים להם אז למה לדגל לא האה!!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו