הרב דוידוביץ | צילום: פלאש 90

בואנוס איירס: מנהיג הכנופייה שתקפה את הרב הראשי נעצר

מנהיג הכנופייה שתקפה לפני כחודש את הרב הראשי של ארגנטינה, הרב גבריאל דוידוביץ', נעצר בבירה בואנוס איירס. יחד עם המנהיג בשם "קוקו" נעצרו שני גברים נוספים בחשד שהיו שותפים לשוד ולתקיפה. בנוסף לשני חשודים שנעצרו בחודש שעבר

המשטרה בבואנוס איירס עצרה לפני שעות ספורות את מנהיג הכנופייה שפרצה לביתו ותקפה את הרב הראשי הרב גבריאל דוידוביץ' שליט"א. יחד עם מנהיג הכנופייה בשם "קוקו" נעצרו שני גברים נוספים שהיו שותפים לשוד ולתקיפה האלימה, מעצרם התבצע לאחר שבועות של מעקב, תודות למצלמות אבטחה באיזור, וטביעות אצבע שנמצאו בזירת האירוע.

שלושת העצורים האחרונים מצטרפים לשני תוקפים העצורים מאמצע חודש שעבר, ובכך מגיע מניין העצורים בגין התקיפה החמורה לחמישה. במעצר התוקפים נמצאו חפצי ערך, תכשיטים, וסכומי כסף שנגנבו מבית הרב בתקיפה.

התחושה בקהילה היהודית היא, כי התקיפה החמורה שאירעה ב27 בפבואר, והיכתה בהלם ותהדמה את הקהילה היהודית בארגנטינה, ובעולם היהודי כולו, מתחילה להגיע לסיומה.

כזכור, כנופיית פורעים התפרצה לביתו של הרב דוידוביץ שליט"א ותקפה אותו באלימות רבה. הפורעים הפעילו אלימות רבה, השמיעו דברי נאצה כלפי הרב והקהילה היהודית ושדדו מהבית חפצים יקרי ערך, כשבמהלך התקיפה הם אף קשרו את רעייתו של הרב. בעקבות התקיפה, הרב דוידוביץ נפצע קשה ואושפז בבית החולים דיאגנוסטיקו במדינה למשך כשבוע.

בתמונות "קוקו", המשמש כמנהיג הכנופייה, וחפציי ערך שנמצאו בדירות התוקפים. צילום: אבי שמר – ארגנטינה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *