הילד נדרס לעיני אחיו בעת שחצה מעבר חצייה בשדרות גולדה מאיר בבירה. "הרכב העיף אותו לפחות עשרה מטרים וברח", תיאר עד ראייה. הוא פונה במצב אנוש לשערי צדק ומצוד מתנהל אחר הנהג. במהלך הלילה, הרכב הפוגע אותר בגבעת זאב

כוחות המשטרה איתרו במהלך הלילה את הרכב שפגע בילד בן 11 בשדרות גולדה מאיר בירושלים. הרכב אותר באזור גבעת זאב ועדיין מתנהל מצוד אחר הנהג. הילד נפצע באורח אנוש וצוות רפואה העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים שערי צדק שבעיר תוך כדי פעולות החייאה. מבית החולים נמסר כי הוא עובר בדיקת הדמיה, מונשם ומורדם.

על פי עדי ראייה, אחיו של בילד היה עד לתאונה המחרידה. נתן כהן, עד ראייה לתאונה, צוטט ב'ווינט' מספר כי, "עמדתי ליד מעבר החציה. ראיתי את הילד שנפגע רץ במעבר חציה, ואז שמעתי בום חזק. אני חושב שהרמזור היה ירוק. הרכב הפוגע נסע מהר לעברו והטיס אותו 10 מטרים. אחיו של הילד שנפצע היה איתו, לא חצה וראה את אחיו נפגע. הוא התחיל לצרוח וברח מהמקום תוך כדי צעקות".

עד ראייה נוסף סיפר ל'כאן חדשות' כי, "עמדתי ליד המעבר חציה, הילד רץ במעבר החציה והיה נראה לי רמזור אדום לרכבים. שום רכב לא נסע, רק הרכב הזה שדרס. הוא נסע על 100 קמ"ש לפחות, העיף אותו מהמעבר חצייה לפחות איזה 8 מטר. שמעתי בום חזק, הרכב עצר לשתי שניות וישר רצתי לצלם את מספר הרישוי שלו – אבל הוא נסע. עצר לשתי שניות, לא יודע בשביל מה, ואז המשיך הלאה וברח. זה היה רכב שחור ארוך".

חובש בכיר במד"א אולג צימרמן סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי את רוכב האופנוע, גבר כבן 50, שוכב על הכביש בסמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלת ראש. הורדתי את הקסדה תוך שמירה על הצוואר של הפצוע והעלתי אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ, שם הוא הורדם והונשם ופונה תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים לבית החולים".

חובש רפואת חירום במד"א, דניאל דובינקי, אמר כי "מדובר באירוע קשה מאוד" ותיאר את הזירה: "במרכז הכביש שכב ילד קטן בן שבע, מחוסר הכרה, עם חבלת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות ראשונית בשטח והענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים, הנשמות ועיסויים והוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א תוך כדי המשך ביצוע פעולות החייאה לבית החולים".

הציבור נקרא לקרוע שערי שמם לרפואת: חיים בנימין בן שושנה רייזל