אסון קשה בעיר ביתר עילית: ילד חרדי כבן 3 נהרג מפגיעת אוטובוס ברחוב החוזה מלובלין. הילד הגיע מארה"ב לחגוג את חג הפסח עם משפחתו בישראל ונהרג מאוטובוס חולף. המשטרה: הפעוט אחז בידי אימו בעת ולפתע עזב את ידיה ופרץ לכביש

אסון קשה בעיר ביתר עילית: ילד חרדי כבן 3 נהרג מפגיעת אוטובוס ברחוב החוזה מלובלין. הילד הגיע מארה"ב לחגוג את חג הפסח עם משפחתו בישראל ונהרג מאוטובוס חולף.

קרוב משפחה שהיה עד ראייה לתאונה סיפר ל'JDN' כי המשפחה הגיעו לבקר קרובי משפחה בעיר ביתר עילית וכי הילד שיחק על שפת המדרכה, אוטובוס שחלף במקום פגע בו ומחומרת הפציעה הוא נהרג במקום לעיני אמו ואחיותיו. האם ניסתה להצילו ובנס לא נפגעה אף היא.

מדובר בילד כבן 3 שהגיע כאמור יחד עם משפחתו מארה"ב למסיבת חאלקה ולחג הפסח.

מדוברות מד"א נמסר: בשעה 18:19 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על ילד שנפגע מאוטובוס ברחוב החוזה מלובלין בביתר עילית. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים מהמקום על ילד כבן 3 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

חובש רפואת חירום במד"א חיים ברנשטיין סיפר: "מדובר בטרגדיה קשה מאוד, הייתי ברחוב סמוך עם האמבולנס כשקיבלתי את הקריאה. ילד כבן 3 שכב על הכביש בסמוך לאוטובוס כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה ביותר. ביצעתי מספר בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

מהמשטה נמסר כי, "מחקירה ראשונית של בוחני התנועה שהוזעקו למקום עולה בשלב זה כי הפעוט שככל הנראה אחז בידי אימו בעת ששהו על המדרכה לפתע עזב את ידיה ופרץ לכביש אוטובוס שחלף באותה העת על הכביש פגע בפעוט וגרם למותו. נהג האוטובוס עוכב במקום לחקירה ובוחני התנועה פועלים גם בשעות אלו לברור נסיבות התאונה".

נציין כי זו התאונה השלישית בשנים האחרונות ברחוב הזה שבה נהרג ילד מפגיעת אוטובוס.