לפני זמן קצר הסתיימה חקירתו של נהג האוטובוס שהיה מעורב בתאונה בביתר עלית וגרמה למותו של ברוך אייזנברג ז"ל • הנהג נחקר אצל בוחני התנועה בחשד לגרימת התאונה ורישיונו נשלל ל-30 יום ובתום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים • חקירת התאונה נמשכת

יממה לאחר התאונה הקטלנית בעיר ביתר עילית בה נדרס למוות הפעוט ברוך אייזנברג ז"ל בן ה-3, הסתיימה בשעה האחרונה חקירתו של נהג האוטובוס שהיה מעורב בתאונה. הנהג נחקר אצל בוחני התנועה בחשד לגרימת התאונה ורישיון הנהיגה שלו נשלל לשלושים ימים. בתום חקירתו שוחרר הנהג בתנאים מגבילים.

התאונה הקשה שהתרחשה אמש ברחוב החוזה מלובלין כאשר הפעוט, מסיבה שאיננה ברורה, עזב את ידי אמו ורץ לעבר הכביש ונפגע מהאוטובוס שחלף במקום לעיני אמו ואחיותיו. האם ניסתה להצילו ובנס לא נפגעה אף היא.

הוריו של הפעוט הינם תושבי ארה"ב ששוהים בישראל לרגל חג הפסח ולרגל החלאקה שהתקיים בשבוע שעבר לברוך ז"ל.

חובש רפואת חירום במד"א חיים ברנשטיין סיפר: "מדובר בטרגדיה קשה מאוד, הייתי ברחוב סמוך עם האמבולנס כשקיבלתי את הקריאה. ילד כבן 3 שכב על הכביש בסמוך לאוטובוס כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה ביותר. ביצעתי מספר בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

נציין כי זו התאונה השלישית בשנים האחרונות ברחוב הזה שבה נהרג ילד מפגיעת אוטובוס.
עוד בנושא
ברוך אייזנברג ז"ל בן 3, הוא הילד שנהרג הערב בתאונת הדרכים הקטלנית בביתר עילית. הילד הגיע לביקור בישראל בכדי לחוגג 'חלאקה'. האבא בהספד מטלטל: "אתה קרואי על אבי, אתה הראשון שפוגש אותו, תתפללו על עם ישראל"